Бердичівлянин став наймолодшим шаховим чемпіоном
Сьогодні 11 серпня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
top news photography

Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Бердичівлянин став наймолодшим шаховим чемпіоном
Автор: Ярослав Вітбер   
16.05.2013 15:16

Шахи - унікальний вид спорту. З одного боку, вони ніби і вважаються спортом, з іншого — не включені до переліку олімпійських видів. У них не важлива витривалість, спритність чи сила, як це буває у класичних спортивних видах. Тут головне — робота головою, вміння логічно мислити, мати відповідну реакцію та прораховувати хід суперника на кілька кроків уперед.

Приємно відзначити, що у шахах, як і в деяких інших видах спорту, бердичівляни не пасуть задніх. При цьому, перемоги здобувають на всіх рівнях — від дорослих до найменших. Останнє найбільш приємно: це свідчить, що у нас підростає гідна, освічена та розумна молодь. 

Прикладом цьому став третій етап дитячого Гран-Прі-2013 Житомирщини з шахів “Битва юних шахових генералів”, присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, який днями завершився у Житомирі.

Цього разу географія турніру, який проводився за швейцарською системою у 10 турів за правилами ФІДЕ, була досить широкою: участь взяли діти не тільки із Житомирщни, але й Києва та Одещини.

У непростій напруженій боротьбі бердичівляни впевнено здобули перемоги одразу у двох вікових категоріях. Наймолодшим чемпіоном третього “Битви юних шахових генералів) став Віталій Цегельник (вікова категорія до восьми років), а найстаршим - Юрій Іванішен (вік — до 15 років).

З чим ми і вітаємо наших хлопців та їхніх наставників. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини