У Бердичеві розіграли Кубок "Матері Божої Бердичівської"
Сьогодні 05 червня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

У Бердичеві розіграли Кубок "Матері Божої Бердичівської"
Автор: Ярослав Вітбер   
07.05.2013 10:33

“В здоровому тілі — здоровий дух”, - девіз, відомий з дитинства, певно кожному. Цьому ж навчають і всі релігії світу. Лише здоровий дух у здоровому тілі сприяє гармонійному розвитку людини.

Не лише вчать, але й всіляко сприяють цьому у католицькій громаді Бердичева. Вже стало певною традицією, що у нашому місті проводяться різноманітні товариські зустрічі з футболу між католиками з різних регіонів України. Нашим журналістам стало відомо, що ця традиція не лише підтримуватиметься, а й удосконалюватиметься. У католицькій громаді вирішили не обмежуватися тільки товариськими матчами з футболу, а надати їм статусу певного суперництва.

Саме тому днями у нашому місті відбувся розіграш Кубка “Матері Божої Бердичівської” з міні-футболу. Загалом, за Кубок змагалися шість команд з різних областей нашої держави - ФК “Сіон” з Хмельницького, київський ФК “Регіна”, ФК “Альфа” з Житомира, жмеринський ФК “Агема Деі”. Бердичів був представлений одразу двома командами — ФК “Св.Марко” та ФК “Кармель”.

Турнір проходив за груповим принципом: команди поділили на дві групи. До першої із них потрапили ФК “Кармель”, ФК “Св.Марко” та ФК “СІОН”, а до складу іншої увійшли – ФК “Регіна”, ФК “Альфа” та ФК “Агема Деі”. Переможці обох груп мали зустрітися між собою у фіналі і у очному двобої розіграти Кубок.

У підсумку, фінал вийшов київсько-бердичівським. Саме ФК “Кармель” та ФК “Регіна” стали переможцями своїх підгруп і, відповідно, зустрілися між собою у фіналі. Як би того не хотілося бердичівлянам, але перший Кубок “Матері Божої Бердичівської” поїхав до столиці. Хоча кармеліти й подарували надію своїм вболівальникам, забивши завдяки старанням Дмитра Подгорчука два м'ячі у ворота “Регіни”, у подальшому вони виявилися безсилими під натиском киян, програвши, у підсумку, 3:2. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини