Переселенця з Луганщини засудили у Бердичеві за згвалтування старої
Сьогодні 04 вересня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Переселенця з Луганщини засудили у Бердичеві за згвалтування старої
Автор: Ярослав Вітбер   
26.08.2014 15:42

Уродженця міста Сватове, що на Луганщині, засудили днями у Бердичеві до 5 років позбавлення волі за незаконне проникнення до чужого житла та згвалтування. При  цьому, потерпілою виявилася жінка похилого віку.

Чоловік, який переселився із Луганщини у Житомир, певний час винаймав у обласному центрі квартиру. А згодом вирішив відвідати своїх діда та бабу, які проживали у сусідньому районі. З тим і вирушив у село. Та особливих забав там не мав. Думав, за його власним зізнанням, хоч у барі розслабиться, але дорогу до бару він не знайшов. Тому, коли повертався до рідні, помітив у сусідній хаті світло. Вирішив зайти — погрітися, бо дуже змерз, хоч до дідової домівки було кілька десятків метрів.

Але господиня хати — літня жінка — чужого чоловіка не впустила: поговоривши з ним через зачинені двері, відправила того додому, а сама пішла спати. Але згодом почула шум у веранді, тож, на свою біду, вирішила вийти і перевірити, що там робиться. А на порозі вже стояв незнайомець, який потрапив до господи через вийняту ним же шибку. Зреагувати жінка не встигла: молодик підбіг, розвернув її до себе спиною, попередньо скрутивши руки та затиснувши рота — щоб не кричала. Чоловіка не знітила навіть та ситуація, що перед ним була не молодиця, а жінка похилого віку — він згвалтував її без жодних докорів сумління, після чого, на правах “господаря”, пішов до її хати і ліг на ліжко — спати.

Бабуся миритися із такою долею не стала і вибігла на вулицю, почала кричати на допомогу. Та гвалтівник, зрозумівши, що йому може бути непереливки, вибіг слідом за жінкою, і почав її гамселити, змушуючи замовкнути. Коли ж зрозумів, що йому це не вдасться, просто втік.

Затримали гвалтівника через п’ять днів. Він спочатку визнав свою вину, але потім, у суді, від показів відмовився, стверджуючи, що слідчі змусили його обмовити самого себе, одягаючи на голову поліетиленовий пакет.

Суд, розглянувши всі докази, наявні у справі, слова підсудного про міліцейські тортури розцінив як спосіб уникнення відповідальності і тому не взяв їх до уваги. Як наслідок — остаточний вирок: покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, крім того, засуджений зобов6язаний буде заплатити згвалтованій ним жінці 150 тисяч гривень. 

 

Коментарі  

 
#1 Гость 26.08.2014 15:57
Мало тварюке дали. Лет на 15 не меньше нужно было отмерить уроду.
Цитувати
 
 
#2 Лидия 26.08.2014 16:21
Уважаемый автор статьи, Ярослав Витбер. Вы так настоятельно обращаете внимание на пожилой возраст потерпевшей, как будто молодой возраст оправдывает изнасилование. Как будто изнасилование молодой девушки было бы в порядке вещей.
Цитувати
 
 
#3 Гість 26.08.2014 16:25
Так ось, яких онучат Житомирщина родить!
Ганьба!!!
Цитувати
 
 
#4 семеновна 27.08.2014 12:41
ось такі "мирні жителі",бідні і безпомічні потрапляють на наші шиї,їм МИ зобовязані допомагати геть усім...а руЖО в зуби і на фронт кобелей власть не пробовала!?!?..поки ми ховаємо своїх найкращих,ті"найкращі" не мають чим зайнятися!
Цитувати
 
 
#5 Гість 27.08.2014 20:23
семеновна! А чи не твій це онучок? Бо, як кажуть він на Житомирщину приїздив до своїх бабусі та дідуся?
Цитувати
 
 
#6 Гість 27.08.2014 20:26
А ще питання: "Чи всі на Житомирщині такою кострубатою українською мовою розмовляють?"
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини