Багатодітного батька засудили до 9 років та 200 тисяч
Сьогодні 31 травня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Баннер
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Багатодітного батька засудили до 9 років та 200 тисяч
Автор: Ярослав ВІТБЕР   
16.05.2014 15:28

“Чужа сім’я — сутінки”, - каже народна мудрість. Очевидно, так і є, доки події у цій сім’ї не виходять на широкий загал.

Так було і з родиною Ольги та Олега Мартинюків (анкетні дані змінені). Хоча молоде подружжя і не оформлювало офіційних стосунків, за вісім років життя у цивільному шлюбі встигло набути спільних прав та обов’язків. У тому числі — народити трійко дітей, наймолодшому з яких виповнився рік.

До пори-до часу, стосунки у родині були непоганими. Принаймні, сусіди нічого лихого про них сказати не могли. Але останнім часом обоє пристрастилися до алкоголю. Не так, щоб сильно — кілька разів на місяць, але вже коли випивали, то разом і без міри. Та основні проблеми у сім’ї розпочалися з іншої причини. Чи то чоловік дійсно давав приводи, чи дружина почала відчувати невпевненість у своїй красі, але в родині почалися сварки через ревнощі: Ольга ревнувала Олега ледь не до кожної спідниці. Інколи у з’ясуванні  стосунків доходило навіть до синців, але потім справу вирішували полюбовно. Доти, доки не настав фатальний випадок.

Молода сім’я, разом зі своїми дітьми, у компанії з друзями відпочивали на березі ставка у Любарському районі. Настав такий момент, коли компанія роз’єдналася: Ольга з подругою вирушили у магазин, а Олег із братом та кумою залишилися на березі річки. За півтори години Ольга повернулася. Як потім стверджував сам Олег — добряче напідпитку. Між подружжям виник конфлікт: Ольга, ніби жартома, приревнувала чоловіка до куми. Словесна перепалка перейшла у рукопашну: кілька ударів рукою в голову та ногою у стегно з боку Олега зупинили “запал” Ольги.

На цьому конфлікт міг би бути вичерпаним. Але увечері того ж дня, вже удома, Ольга вирішила помиритися з чоловіком. Літр самогону здавався найкращим засобом для примирення. Подружжя влаштувало застілля у літній кухні. Та “розмови” не вийшло. Принаймні, Олег потім розповідав, що Ольга знову почала “сікатися” до нього, влаштовуючи сцени ревнощів. Більше того, схопила ломаку і хотіла вдарити чоловіка (за його словами). Стерпіти такої наруги над власною чоловічою честю молодик не зміг: вихопив ломаку із рук жінки і почав нею лупцювати  Ольгу. Цього Олегу здалося замало і він, схопивши металевого совка, продовжив «виховувати» дружину. Не стримавши агресії чоловіка, жінка впала, вдарившись об бетонний блок...

Працівники “швидкої” допомоги, які згодом прибули на місце події, були безсилі допомогти жінці — вона померла за кілька годин. Згодом експерти нарахували на тілі небіжчиці близько шістдесяти ударів...

Заперечувати своєї вини у скоєному Олег не став, хоча й визнав, що міг уникнути і конфлікту, і бійки. Тож, шкодує, що саме через його дії Ольга померла. Незважаючи на запевнення чоловіка у розкаянні, суд не міг залишити поза увагою дії молодика. Справедливим для нього  покаранням стало позбавлення волі строком на 9 років. Крім того, чоловік ще має сплатити 200 тисяч гривень моральної шкоди родичам вбитої ним жінки.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини