Вбитого на Донеччині бердичівського десантника похоронять у суботу
Сьогодні 31 травня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Баннер
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Вбитого на Донеччині бердичівського десантника похоронять у суботу
Автор: Анна Петрик   
16.05.2014 14:14

Офіційна церемонія вшанування та прощання із Віталієм Дульчиком, одним із вбитих бойовиками на Донеччині українських десантників, пройде у суботу в Бердичеві, у гарнізонному Будинку офіцерів. Про це нашим журналістам повідомив Ігор Марченко — відповідальний за організацію прощальної церемонії. Орієнтовна дата доставлення у ГБК труни із тілом бердичівського героя — 10.00.

Нагадаємо, що старшого лейтенанта, офіцера 95-ої аеромобільної бригади, було вбито у вівторок, 13 травня: наші військові потрапили у засідку, організовану бойовиками неподалік від Краматорська.

30 квітня бердичівлянин Віталій Дульчик відзначив 28-ий день народження, він є випускником чотирнадцятого загальноосвітнього колегіуму. У четвер, 15 травня, на почерговій сесії депутати міської ради прийняли рішення про виділення родині героя матеріальної допомоги у вигляді 50 тисяч гривень.

Цієї п’ятниці тіло героя перевезуть із Житомира  до Бердичева — у квартиру, де проживають батьки Віталія Дульчика, де він сам народився і виріс. Наступного дня труну з тілом доставлять у ГБК, де кожен небайдужий бердичівлянин зможе віддати останню честю людині, яка не пошкодувала свого життя заради української землі...

Герої не вмирають!..

 

 

 

 
Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини