Сім’я загиблого під Краматорськом бердичівлянина отримає допомогу
Сьогодні 31 травня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Баннер
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Сім’я загиблого під Краматорськом бердичівлянина отримає допомогу
Автор: Ярослав Вітбер   
15.05.2014 16:35

У четвер депутати Бердичівської міської ради зібралися на позачергову сесію, на яку бло винесено одне єдине питання — матеріальна підтримка родині загиблого під час бойових дій на Донеччині Віталія Дульчика.

Лейтмотивом сесії можна назвати слова одного із депутатів про те, що яку б суму не було виділено, від того не буде легше батькам загиблого чоловіка. І справді — хіба можуть будь-які гроші компенсувати втрату найріднішої людини? Тим не менше, саме зараз родина Віталія Дульчика потребує підтримки, у тому числі - матеріальної. Скудні можливості бердичівського бюджету не дозволяють виділити сім’ї багатозначні суми. Відзначимо, що на матеріальну підтримку громадянам у цьому році було передбачено близько 170 тисяч гривень. Фактично, третину від них — 60 тисяч 241 гривню, депутати вирішили виділити рідним Віталія Дульчика.

Водночас, самі народні обранці виступили з іншою благочинною ініціативою. Одразу по закінченні сесії вони залишилися у залі проведення засідання і почали збір власних коштів. Спочатку було запропоновано “скидатися” кожному по 500 гривень, але потім зійшлися на тому, що це — справа добровільна, і кожен виділить стільки, скільки зможе. Зібрані кошти так само планують вручити сім’ї Віталія Дульчика.

Відзначимо, що із передбачених рішенням сесії понад шістдесяти тисяч гривень, родина загиблого бердичівського героя отримає “на руки” близько 50 тисяч гривень. Решту - “з’їдять” податки. У цій ситуації вкрай дивує позиція держави, яка навіть у таких випадках намагається “нажитися” на людському горі. При цьому, горі — викликаному інтересами самої держави...

Похорон Віталія Дульчика відбудеться у п’ятницю, 16 травня. у Житомирі, де він останнім часом мешкав та служив. Сам чоловік — бердичівлянин, закінчив 14-ий колегіум. До лав Збройних Сил України був призваний у рамках мобілізації. 30 квітня Віталію Дульчику виповнилося 28 років...

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини