Депутат-педофіл: я думав, що все відбувається взаємно
Сьогодні 27 червня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Депутат-педофіл: я думав, що все відбувається взаємно
Автор: Ярослав Вітбер   
30.01.2014 17:31

Історія із затриманням і подальшим засудженням директорa Гришковецької гімназії, депутата Бердичівської міської ради, стала однією із ТОП-новин (неприємних) минулої зими. Нагадаємо, Дмитра Лазебного, який очолював заклад з 2005 року, в останній день січня за підозрою у педофілії затримали правоохоронці. Правоохоронці інкримінували посадовцю педофілію — його підозрювали у статевих зносинах із неповнолітнім учнем очолюваної Дмитром Лазебним гімназії.

На початку листопада вироком Бердичівського міськрайонного суду Дмитра Лазебного засуджено за вчинення злочину, у якому його підозрювали слідчі, і призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. Однак, ні сам підсудний, ні його захист не погодилися із судовим рішенням і оскаржили його у апеляційній інстанції. Апеляційний розгляд було призначено на 23 січня, що є досить символічним — саме у цей день, але рік тому, у 2013 році, було відкрито кримінальне провадження, яке й

привело Дмитра Лазебного на лаву підсудних.

Наразі рішення апеляційного суду ще не оприлюднено, проте у четвер прокуратура Житомирської області повідомила, що Апеляційний суд розглянув матеріали справи і своєю ухвалою залишив у силі вирок Бердичівського міськрайонного. Таким чином, судовий вирок по звинуваченню Дмитра Лазебного у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.153 Кримінального Кодексу України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) залишено в силі і він вже набрав чинності. Отже, опинитися на волі Заслужений вчитель-педофіл зможе через п’ять років, адже вже майже рік він відсидів за гратами.

У розпорядженні наших журналістів опинився вирок Бердичівського міськрайонного суду від 4 листопада минулого року, згідно якого Дмитра Лазебного визнано винним у вчиненні інкримінованого йому злочину. Зважаючи на резонансність справи, ми частково оприлюднимо витяги із цього вироку. Однак, враховуючи те, що обставини справи стосуються неповнолітнього та його особистого життя, витяги будуть у скороченому вигляді.

Ця історія розпочалася ще восени 2012 року, коли потерпілий учень перевівся у випускному класі з однієї з міських шкіл у Гришковецьку гімназцію. Він у подальшому збирався поступати до медичного навчального закладу, тож Гришковеьцка гімназія виглядала оптимальним варіантом. Хлопцю та його батькам розповіли, що саме там працює вчитель, який добре знається на біології. Незважаючи на те, що юнак чув у гімназії про нетрадиційну статеву орієнтацію директора-біолога, він зголосився брати додаткові уроки у Дмитра Лазебного. Спочатку, каже хлопець, йшло все нормально, нічого підозрілого у репетитора він не помічав. Але вже через кілька занять він помітив підозрілу увагу з боку вчителя. Останній пропонував стати його другом, допомагати в навчанні, отриманні позитивних оцінок з різних предметів. Заради цього треба було тільки виконувати побажання наставника, робити йому “добре”.

Про поведінку вчителя хлопець розповів мамі, але вона спочатку не сприйняла його слова на віру. Вважала, що це небажання сина ходити на додаткові заняття. Тому юнак, аби не ображати маму, продовжував ходити на репетиторські курси.

Все змінилося одразу після Нового 2013-го року. Мама нарешті помітила дивні зміни у поведінці сина, який став замкнутим і не йшов ні на який контакт. Водночас, за словами хлопця, Дмитро Лазебний активізувався і від слів вже перейшов до діла. Тоді мама і звернулася до правоохоронців. Відтоді розпочалася спецоперація із виведення Дмитра Лазебного “на чисту воду”: за директором встановили стеження за допомогою спецзасобів.

Натомість, вчитель не помічав нічого підозрілого. Більше того, настільки осмілів, що почав активні дії: обнімав юнака, залазив руками у штани, а в один момент навіть роздягнув хлопця та імітував статевий акт. Пізніш, у суді, юнак пояснив, що не наважувався пручатися, адже Дмитро Лазебний йому пригрозив тим, що у нього є брат «Нефтяной», який подбає про потерпілого та його сім’ю, тобто вивезе в ліс та усіх закопає. Юнак каже, що у такий момент бачив свого директора у червоних стрінгах.

Події останніх днів, нагадаємо, фіксувалися правоохоронцями. Тому для Дмитра Лазебного абсолютно неочікуваним став факт його затримання. Власне, своєї вини він не визнав і досі. У суді намагався переконати, що нічого протизаконного він не вчиняв, все відбувалося за взаємною згодою. Єдиною своєю помилкою чоловік вважає те, що, коли помітив бажання учня вступити з ним у статевий зв’язок, не “присік цього”...

Судовим вироком, яким Дмитру Лазебному призначено не тільки покарання у вигляді шести років позбавлення волі, але і сто п’ятдесят тисяч гривень моральної шкоди, яку він має відшкодувати мамі хлопця, котра є його законним представником. Звання Заслужений вчитель України рішенням суду Дмитро Лазебний не позбавлявся.

 

 

Коментарі  

 
#1 Олег 30.01.2014 18:20
Меньше б писали об этом в сми, - возможно никто не узнал бы и психика ребенка восстановилась со временем.. У вас - журналистов, все самые любимые тематики в "таком" формате.
Цитувати
 
 
#2 Автор 30.01.2014 19:23
А Ви не думали, що якби про це почали писати ще 20 років тому, коли за словами вчителів-колег засудженого, він тільки починав свою "діяльність", то й нинішніх подій не було б й іншим не повадно стало б?
Цитувати
 
 
#3 Rоb 30.01.2014 20:29
Соглашусь с автором - если такие темы не поддавать огласке, то другие ему (Лазебному) подобные будут продолжать развращать наших детей. А так на этом примере другим не повадно будет. И так столько лет замалчивались деяния "заслуженного" учителя
Цитувати
 
 
#4 Валентина 30.01.2014 22:54
З дитини знущаються і сміються якісь недорозвинені петеушники. Районне містечко. Все у всіх на виду. Питається в задачнику: Добилися правди? Якої? Хай здравствують пі...раси і пе...ли, а то так ущемлюються в бідних права. А на дитину, то як, вибачте нас...ти? Хай страждають діти, а ми будемо сидіти і тихо нічого не помічати. То ж срамота! та й іншим буде наука невисовуватися. Слава Пі...расам і таким заслуженим Пе...гогам
Цитувати
 
 
#5 Валентина 30.01.2014 23:08
Вибачте за помилки. Прочитати таке і залишитися байдужою дуже важко. Отая скотиняка поламала хлопцеві життя, а я сама мати двох синів-підлітків, тому мені таке повідомлення небайдуже. Особливо гірко усвіломлювати те, що жертву зацькували, а той "ПЕДА...Г чи ПЕДА...С" може, та як таке можна взагалі припустити, що він був переконаний, що дитина воліє вступити з ним в неприродній статевий акт. Це тільки в нас можливо, щоб постраждала сторона завжди залишалась винною. Раніше було страшно відпускати дівчаток, а тепер хлопців. Не дай Бог пострічати їм таких педагогів збоченців
Цитувати
 
 
#6 Маня 30.01.2014 23:49
Валентині
Мій син теж колись ходив до Лазебного на додаткові заняття.Тепер він уже дорослий.І коли минулого року ,в зв"язку з подіями, я стала питати:"Синок, а чи не чиплявся і до тебе цей поганий дядько?".Він відповів:"Мама,мені було 16 років.Нехай би тільки спробував-отримав би так від мене і хлопців,мало б не здалось.Не чіплявся,навіть натяків не було,хоча де-що про нього я чув".
То я до чого це розказую-пан Лазебний знаходив тих,хто сам цього бажав.
Друга справа,що дітей чіпати не можна.Бажаєш неприроднього-шукай дорослих і роби за згодою сторін.
Цитувати
 
 
#7 Fly 30.01.2014 23:51
:D
Цитувати
 
 
#8 5 03.02.2014 09:16
Цитую Автор:
А Ви не думали, що якби про це почали писати ще 20 років тому, коли за словами вчителів-колег засудженого, він тільки починав свою "діяльність", то й нинішніх подій не було б й іншим не повадно стало б?

так чего не писал? :lol:
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини