Віталія Кличка конкретно підставили через Бердичів
Сьогодні 26 лютого 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Віталія Кличка конкретно підставили через Бердичів
Автор: Віталій Березовенко   
13.01.2014 15:45

Спочатку була інформація, яка протягом минулих вихідних, а також і досі, поширюється інтернет-мережею. Згідно з повідомленнями чималої кількості інтернет-ресурсів (наприклад, http://ura-inform.com/ru/politics/2014/01/11/klichko-2014-j-dolzhen-stat-godom-istoricheskogo-primirenija, http://komtv.org/19684-klichko-2014-j-dolzhen-stat-godom-istoricheskogo-primireniya/, http://nabat.mk.ua/news/71754.html http://www.citynews.net.ua/ukrainenews/31056-klichko-2014-y-dolzhen-stat-godom-istoricheskogo-primireniya.html тощо) один із лідерів опозиції, голова партії “Удар” Віталій Кличко провів зустріч із молоддю Бердичева з нагоди 70-річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Під час цієї зустрічі народний депутат, нібито, заявив, що 2014-ий рік має стати роком примирення в Україні.

У цих повідомленнях ще було чимало чого, у тому й числі й те, що Віталій Кличко, начебто, вважає більш доцільним називати війну сорокових років минулого століття Другою світовою, а не Великою Вітчизняною. Цей тезис викликав бурхливу та доволі неоднозначну реакцію читачів, чимало з яких з критикою напали на політика.

Водночас, наших журналістів зацікавив у цих повідомленнях інший момент — факт причетності заяв Віталія Кличка до Бердичева. Візит такої вагомої фігури до нашого міста — подія неординарна. І про неї у будь-якому випадку було б чути. Однак, про це у самому Бердичеві не знає ніхто, тим паче молодь, з якою він, начебто, зустрічався. Можна було б припустити, що це побачення з бердичівлянами Віталій Кличко проводив не у Бердичеві, а в іншому місті, але це виглядає ще дивнішим: зустріч з бердичівлянами з нагоди звільнення Бердичева, але проводиться не у Бердичеві...

Прикметно те, що всі інтернет-повідомлення друкувалися з посиланнями на прес-службу “Удару”, хоча на офіційному сайті партії про це — ні згадки. Тож наші журналісти вирішили напряму звернутися у прес-службу. У телефонному режимі нам запропонували надіслати письмовий запит., що й було зроблено. Відповідь виявилася оперативною. І хоч вона не є категорично однозначною, але — красномовною.

Подаємо ї в оригіналі:

“Шановні колеги!

Дивно було б коментувати фальшиві заяви.

Хочемо зазначити, що останнім часом кількість провокацій і фальшивок, які розповсюджуються нібито від імені Віталія Кличка та прес-служби партії "УДАР" збільшилася. І прес-служба вже звертала на це увагу журналістів.

Тому, ще раз наголошуємо: усі заяви партії "УДАР" і її лідера обов'язково публікуються на партійному сайті. Будь-яку інформацію від "УДАРу" можна перевірити на сайті партії. За уточненнями також можна звертатися за телефонами прес-служби партії.

Дякуємо. З повагою прес-служба партії "УДАР".

 

Отож, із цієї відповіді можна зробити цілком логічний висновок: нині не було ні візиту Віталія Кличка до Бердичева, ні його зустрічі із бердичівською молоддю в іншому місті (востаннє він приїжджав у Бердичів ще у червні минулого року).

Зрозуміло, що публікація подібних фальшивих повідомлень про те, що нібито говорив або робив політик, комусь вигідна.

Тільки от до чого тут Бердичів?

 
Ulti Clocks content

Ваша думка

Як вшанувати пам’ять Героїв Майдану?
Psiholog

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини