Судді, схаменіться! Дитина померла, а вбивця гуляє на волі
Сьогодні 11 лютого 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Судді, схаменіться! Дитина померла, а вбивця гуляє на волі
Автор: Віталій Березовенко   
03.12.2013 11:56

Чотири дні боровся за життя шестирічний першокласник НВК №3, збитий у п’ятницю на тротуарі поруч з рідною школою п’яним водієм. Боровся, але маленький організм не зумів справитися із несумісними для життя травмами, нанесеними вбивцею-рецидивістом.

А його вбивця з посмішкою на обличчі у понеделок увечері вийшов, фактично, на волю із зали Бердичівського міськрайонного суду.

Вранці вівторка хлопчика не стало... Чи не відчув хлопчина, який тільки почав вчитися першим життєвим крокам, що справедливості у цьому світі немає?..

Очевидці розповідають, що у понеділок, під час проведення окремих слідчих дій, підозрюваний був спокійний, як ніколи, на його обличчі гуляла посмішка, а в очах — ні грама каяття...

 

Коментарі  

 
#1 hellga 03.12.2013 12:18
Можу побажати їм лише одне - нехай в їхньому житті трапиться таке ж горе!
Цитувати
 
 
#2 СЕМЕН 03.12.2013 12:40
Поддерживаю мысль и пожелание : пусть и сам убийца и его близкие,вскорми вшие негодяя и лобзающие его,стали трупами...И как можно скорее.Ибо убийство ребенка - это убийство ангела...
Цитувати
 
 
#3 Дима 03.12.2013 12:51
Этих идиотов нада наказывать по полномо а судей которые за деньги покупаются садить рядом сними.
Цитувати
 
 
#4 Ольга 03.12.2013 15:15
Мене не дивує позиція наших судів!Бандитськ і суди! Вони захищають бандитів, за наші з Вами гроші!!!Я сама була вимушена звертатись до Бердичівського міськрайоного суду.Ви думаєте, яке рішення вони прийняли, вони захистили державного нотаріуса Пашинського Олега Миколайовича, а не ЗАКОН, вони дозволили йому порушувати закон.Викладу всі матеріали, щоб всі бачили... років судів, прокуратур ,міліцій..
Цитувати
 
 
#5 кошак 03.12.2013 16:54
то треба имя судді говорити і адресу щоб усі знали шо воне таке є і живє ходе кожен день і чухає себе добре
Цитувати
 
 
#7 кошак 03.12.2013 18:16
то э корбут! Фото його та таких як він шоб бачили пику цього діяча закону і слали позитив на його адресу достопочтенной аля Santa Muerte
Цитувати
 
 
#8 прес-служба 03.12.2013 20:13
Прокуратура вимагає взяти під варту підозрюваного у скоєнні У Бердичеві ДТП, що призвела до смерті дитини

Бердичівською міжрайонною прокуратурою подано апеляційну скаргу на ухвалу суду – обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту підозрюваному, що скоїв ДТП, перебуваючи у нетверезому стані, унаслідок чого померла шестилітня дитина.
Установлено, що у Бердичеві, близько першої години дня, водій скоїв ДТП, наїхавши на двох пішоходів – жінку та її онука. Унаслідок цього обоє пішоходів отримали тяжкі тілесні ушкодження та доставлені у лікарню, де шестилітня дитина померла від завданих травм.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України.
Цитувати
 
 
#9 прес-служба 03.12.2013 20:14
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України.
Також до Бердичівського міськрайонного суду слідчим СВ Бердичівського МВ УМВС України в області, за погодженням із процесуальним прокурором, подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Однак, слідчим суддею відмовлено у клопотанні та прийнято рішення – обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Бердичівською міжрайонною прокуратурою вказане рішення суду оскаржено.
Цитувати