Горе-Казанову у Бердичеві знімали з дерева рятувальники
Сьогодні 05 червня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Горе-Казанову у Бердичеві знімали з дерева рятувальники
Автор: Ярослав Вітбер   
07.05.2013 13:45

Кумедно-трагічний випадок зафіксовано у Бердичеві у другий день травневих свят. У вечірній час доби до оперативно-рятувальної служби міста надійшло одразу декілька повідомлень від правоохоронців та місцевих органів влади про те, що на дереві знаходиться чи то чоловік, чи дитина у спідній білизні та потребує допомоги. До місця події виїхало відділення рятувальників пожежно-рятувальної частини Бердичева. І, дійсно, на дереві рятувальники помітили напівоголоеного подряпаного чоловіка.

Для того, щоб зняти його із високої берези, довелося застосовувати триколінну драбину. А далі за справу вже взялися медики — швидкою допомогою молодика доставили у міську лікарню. У подальшому з'ясувалося, що чоловік відбувся легким переляком — госпіталізація йому не знадобилася.

Що стало причиною потрапляння чоловіка, та ще й у такому вигляді, на дерево, наразі з'ясовується. За повідомленнями рятувальників, 21-річний молодик перебував у стані алкогольного сп'яніння. За однією із версій, саме ця обставина і стала причиною того, що чоловік чи то випав, чи вистрибнув із вікна 5 поверху будинку. Але до землі він не долетів, оскільки у польоті зачепився за березу, яка росла під вікнами.

Іншою версією такого польоту, зважаючи на те, що чоловік був одягнений тільки у спідню білизну, є невдалі любовні походеньки горе-Казанови. Як в тому анекдоті: додому невчасно повернувся чоловік коханки...

 
Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини