Територію РДА перетворять на парковку
Сьогодні 08 березня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Територію РДА перетворять на парковку
Автор: Соломія КОМИЗ   
29.01.2014 12:40

У Бердичеві вирішили кардинально змінити автомобільну розв’язку навколо Кооперативного ринку. Про це йшлося на черговому засіданні аріхтектурно-містобудівної ради. Очевидно, що займатися відповідними роботами займатиметься місцеве комунальне підприємство “Бердичівкомунсервіс”. Принаймні, саме воно виступило замовником ескізного проекту змін, який розробило житомирське підприємство “Промінь”.

Директор ”Променя” Михайло Ярошук, який звітував перед членами ради про розроблений ним ескіз, відзначив, що нині у Бердичеві постала нагальна потреба облаштування нових місць для паркування автомобілів, а також будівництво нової транспортної розв’язки у центральній частині міста. Попередні подібні проекти ще розроблялися ще за часів СРСР, коли кількість автомобілів на душу населення була значно меншою, ніж зараз. В останні десятиліття намітилося суттєве збільшення кількості автомобілів. У

окремі періоди спостерігалося зростання до 35%. І хоча в останні кілька років, через кризу, цей процес дещо сповільнився, але Михайло Ярошук прогнозує, що невдовзі він знову піде вгору.

Вже зараз це призвело до того, що бердичівляни та гості міста, які відвідують Кооперативний ринок, змушені паркувати свої автомобілі де прийдеться, у тому числі — у дворах житлових будинків. Із закінченням будівництва критого ринку питання парковок стане ще більш актуальним.

Тому вже зараз розроблено проект, відповідно до якого передбачається облаштування додаткових парковок на понад шістсот місць. Цього, впевнений Михайло Ярошук, має вистачити. Облаштувати нові парковки планується на вулицях Миру, Чорновола, Житомирській, 30-річчя Перемоги, Толстого, Шолом-Алейхема, Староміській та площі Соборній. Наприклад, передбачається, що однією із парковок стане територія райдержадміністрації, де вже зараз зупиняються службові автомобілі.

Водночас, зміниться і транспортна розв’язка. Зокрема, планується здійснити ремонт покриття на вулиці Староміській, будівництво там дороги з трьома смугами для руху (так само як і на Толстого), що дасть змогу організувати тут зручний для водій односторонній рух. Зміниться ситуація і на вулиці Житомирській. Тут заплановано встановити кілька нових світлофорів. Крім того, імовірне відкриття провулку Тихого для виїзду автомобілів на вулицю Житомирську (нині він тупиковий). Для цього тут буде встановлений світлофор, так само як і на розі вулиць Житомирської-Чорновола. Натомість, нині існуючий пішохідний перехід напроти центрального входу у Кооперативний ринок ліквідують.

Загалом, за словами Михайла Ярошука, на увесь комплекс запланованих робіт добре було б витратити понад двадцять мільйонів гривень. Та проект розроблявся з урахуванням обмежених фінансових можливостей. У будь-якому випадку, на втілення всіх задумів у життя треба не менше дев’яти мільйонів гривень, включаючи ремонт вулиці Староміської.

Заступник міського голови Сергій Онофрійчук відзначив, що перший етап робіт розпочнеться вже у нинішньому році. А далі все залежатиме від фінансових складових. Тому спрогнозувати, коли проект буде остаточно втілений у реальність — неможливо.

Водночас, за словами Михайла Ярошука. Нині він займається розробкою так званої “зеленої хвилі” для бердичівських світлофорів, що дасть змогу водіям безперешкодно, без зупинок на сигнали світлофора, дістатися із площі Соборної до вулиці Короленка за сім хвилин. Крім того, вже найближчим часом буде встановлений світлофорний об’єкт на одному із найбільш аварійних бердичівських перехресть — вулиць Шевченка та Карла Маркса.

 

 

 

Коментарі  

 
#1 Юлія 31.01.2014 18:02
Я водій і мене все влаштовує в наших автомобільних розв"язках,а краще розпочали б реставрацію чи ремонт дитячої поліклініки. А кого не влаштовує те, що не має де припаркуватися біля ринку, то нехай ходять за покупками пішки, цей для здоров"я корисно.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
 

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини