У Бердичеві може з’явитися нова житлокомунпослуга
Сьогодні 05 червня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

У Бердичеві може з’явитися нова житлокомунпослуга
Автор: Соломія КОМИЗ   
08.05.2013 11:45

Незабаром може статися так, що бердичівлянам доведеться ще більше платити за житлово-комунальні послуги. Зокрема, за утримання свого помешкання. Але ні комунальники, ні місцева влада до цього жодним чином не причетні. Нововведення слід очікувати від українського парламенту.

Днями народний депутат Євген Морозенко вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект, яким пропонується стягувати з власників і розпорядників житлових та нежитлових приміщень, балансоутримувачів, житлово-будівельних кооперативів внески для формування корпоративного амортизаційного депозитного рахунку. Ці кошти будуть у подальшому спрямовуватися на поточний і капітальний ремонт житлових будинків.

Планується, що внески на спеціальний рахунок будуть здійснюватися з розрахунку не менше п’ятдесяти копійок за один квадратний метр загальної площі нерухомості. Платити будуть всі — і власники квартир, і орендарі комерційних об’єктів, які розташовані у житлових будівлях.

Передбачається, що внески будуть щомісячними. Контроль над перерахуванням коштів і претензійну роботу здійснюватиме балансоутримувач. Тобто, жеки або ОСББ. При цьому пільг на цей вид нової житлокомунпослуги не передбачається.

Рішення про конкретний тариф на цю послугу будуть приймати самі власники і розпорядники житлових приміщень на спеціально скликаних загальних зборах. А затверджуватимуть розмір внесків, визначений на загальних зборах, місцеві ради.

Отож, таким чином парламентарі пропонують запровадити нову житлово-комунальну послугу. Але передбачимо, що увесь гнів споживачів одразу спрямується на місцеву владу, адже вона затверджуватиме розмір цього тарифу.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини