Як Лев до Лева в гості їздив. Садовий побував у Бердичеві
Сьогодні 23 серпня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Як Лев до Лева в гості їздив. Садовий побував у Бердичеві
Автор: Ярослав Вітбер   
21.08.2014 12:59

І не просто побував. Львівський мер Андрій Садовий, проїхавши вулицею Садовою, завітав у Бердичівську мерію, де провів зустріч із міським головою Василем Мазуром.

Офіційно, метою візиту львівського керівника було оголошено обмін досвіду між містами у розвитку місцевого самоврядування. Тож, Андрій Садовий розповів про те, наскільки вигідною є співпраця львів’ян із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Не стане секретом те, що торік (по суті — як і зараз) Держказначейство не надто охоче пропускає бюджетні платежі. Виходить ситуація: місто гроші має, а Казначейство їх не переводить виконавцю тих чи інших робіт. Як з цим боротись, свою думку висловив Андрій Садовий. Він каже — треба взяти кредит у ЄБРР. Схема проста: ЄБРР перераховує кошти напряму виконавцям. А коли надходить час погашати кредити, Казначейство не ставить палки у колеса, тому що гарантом зобов’язань по кредиту вступає не Львів (чи Бердичів), а держава Україна. Правда, як налагодити співпрацю із ЄБРР, Андрій Садовий під час зустрічі не повідомив, пообіцявши, що це буде зроблено в ході двосторонніх контактів бердичівлян та львів’ян. 

Інший важливий момент. В останні роки Львів став особливо привабливим, на думку місцевих мешканців, туристичним містом. Як цього вдалося досягти — львівський секрет, яким мешканці Галичини готові поділитися із бердичівлянами.

Та є і спільні питання, вирішення яких майже однаково відбувається як у Львові, так і в Бердичеві. Наприклад, проблему бродячих тварин тут, як і в Бердичеві, вирішують створенням спеціалізованого притулку, стерилізацією бездомних собак та закликами до совісті городян. А у питанні наповнення бюджету сподіваються, що ситуація зміниться після парламентських виборів.

Львів’янин Андрій Садовий відвідав Бердичів 20 серпня. А напередодні, 19 серпня, він був іменинником. У зв’язку з цим, бердичівляни презентували львівському меру подарунок — картину та пивні кухлі. У цьому чимало символічного. Хоча б тому, що і Львів, і Бердичів славляться своїм пивом. До речі, і Василь Мазур, і Андрій Садовий народилися під одним знаком зодіака — Левом, що теж було відзначено під час зустрічі.

Наостанок бердичівляни влаштували львівському гостю екскурсію рідним містом. Зокрема, Андрій Садовий побував у Костелі Святої Варвари, де вінчався Оноре де Бальзак, Кляшторі Босих Кармелітів, організації інвалідів-візочників, Бердичівському пивзаводі та театрі-студії “Різома” Анатолія Залевського. Запланована попередньо зутріч львівського мера із мешканцями Бердичева не відбулася.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини