Добкіна та Царьова сепаратисти назвали новими лідерами Новоросії
Сьогодні 31 травня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Баннер
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Добкіна та Царьова сепаратисти назвали новими лідерами Новоросії
Автор: Ярослав Вітбер   
15.05.2014 13:29

Інформаційне протистояння, яке розгорнулося в українському та російському просторі, є справжньою війною. Відмінною від реальних бойових дій, але від того не менш жорстокою. Адже сама інформаційна пропагандистська компанія, яка ведеться російським агресором на території нашої держави, має деякий ефект у підтримці бойовиків населенням східних регіонів.

Та більша частина України позбавлена впливу російської пропаганди. На перший погляд. Провідні російські ЗМІ у Центрі та на Заході нашої держави вже майже не мають ефіру. Залишається тільки інтернет, але саме він має неабияке значення. Коли не вдається впливати на свідомість людей масово, росіяни вирішили діяти “точково”.

Наприклад, одна із соціально-професійних мереж “Профессионалы.ru”.  У ній свого часу були зареєстрованими чимало українських підприємств та підприємців, які знаходилися у пошуку потенційних клієнтів та партнерів не тільки з України чи Росії, але і всього пострадянського простору.

У четвер на електрону адресу нашого видання (теж зареєстрованого у “Профессионалы”) надійшов лист із красномовним повідомленням: “Віталій, лідери Новоросії. Їм є що сказати”. Відзначимо, що слово “лідери” неіснуючої Новоросії подано не як якась перспектива, а як доконаний факт. Серед цих “лідерів” - кримська “Няша” прокурор Наталія Поклонська, екс-мер Слов’янська Неллі Штепа, “народний губернатор Донеччини” Павло Губарєв, самопроголошений кримський лідер Сергій Аксьонов, а також ...народні депутати України Олег Царьов та Михайло Добкін.

Впевнені, що подібні повідомлення надійшли на адреси й інших українських інтернет-користувачів. Зважаючи на перебіг подій останніх місяців, важко повірити у те, що інформація названого сайту (на ньому, до речі, зареєстровані достатньо багато журналістів ОРТ, НТВ, телеканалу “Росія, заборонених в Україні) є чиєюсь недолугою ініціативою. Все це — цілком спрогнозовані дії, реальне підтвердження яких ми вже не раз бачили протягом останніх місяців...

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини