Анжеліка Лабунська пішла у жорстку опозицію до Батьківщини?
Сьогодні 10 травня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Анжеліка Лабунська пішла у жорстку опозицію до Батьківщини?
Автор: Ярослав Вітбер   
05.03.2014 12:00

Минулий тиждень в Україні був присвячений формуванню центральної вертикалі влади. При цьому, народні депутати, до формування уряду, зауважували, що парламент, на той момент, був чи не єдиною легітимною структурою влади, яка існувала у державі. Саме тому обранці активно взялися і до визначення Кабінету Міністрів, і до шляхів подолання кризової ситуації, і до прийняття нових чи скасування діючих законів.

Прикметно, що на перших порах чітко сформульваної повістки денної парламент не мав: питання вносилися у повістку протягом дня і одразу голосувалися як закони. Легітимність прийнятих депутатами актів згодом ще оцінять правозахисники. Наразі ж діяв принцип “політичної доцільності”. 

А у неділю 2 березня засідання Верховної Ради взагалі було закритим — вирішувалося питання національної безпеки.  Тому, що дійсно думають депутати з приводу подій, які відбуваються у нашій державі та навколо неї, здебільшого, залишалося поза кадром. Не виняток — і народний депутат нашого округу Анжеліка Лабунська. Справедливості заради, слід відзначити, що, як свідчила картинка з екранів телевізорів, Анжеліка Вікторівна не лишається стороннім спостерігачем: навіть виступала у Верховній Раді, вступивши, у тому числі, у дискусію зі спікером, виконуючим обов’язки Президента України Олександром Турчиновим. Та у круговерті подій зрозуміти, що ж відбувається насправді, досить складно.

Певною мірою свою позицію Анжеліка Лабунська спробувала пояснити у соціальних мережах інтернету, зокрема — у «Фейсбуці», де наш народний депутат має власну сторінку.

Ще 26 лютого Анжеліка Лабунська виступила із відкритим листом до Юлії Тимошенко, в якому повідомила, що Майдан наразі не завершений і люди будуть стояти на ньому, доки не побачать реальних змін. Зі сподіванням того, що Юлія Тимошенко почує Анжеліку Лабунську, народний депутат відзначила, що відповідь на поставлене Олександром Турчиновим запитання про те, де Анжеліка Лабунська була під час Майдану, дадуть люди, з якими вона була у цей час.

Правда, вже через кілька годин потому наш народний депутат запевнила, дослівно (цитата із «Фейсбуку»): “Ухожу в жесткую оппозицию к Батькивщине! Горбатого могила исправит!!! А Свобода, ОПГ по хлебанию из корыта! И когда уже подавятся?!». Чому Анжеліка Лабунська вирішила піти у жорстку опозицію до Батьківщини (мабуть, малася на увазі однойменна партія, а не Україна в цілому) і що таке ОПГ — парламентар не пояснила. Відзначимо, що у середовищі юристів (яким є і Анжеліка Лабунська) термін “ОПГ” вживається як скорочена абревіатура від “организованная преступная группировка”.

Минуло ще кілька годин, і у тому ж «Фейсбуці» Анжеліка Вікторівна пообіцяла вранці пояснити всім, чому вона кілька років тому вийшла із фракції БЮТ (це сталося через кілька тижнів після арешту Юлії Тимошенко), чому її “раптом прорвало” і чому вона не буде голосувати за новий Кабмін. При цьому, народний депутат пообіцяла ще й документ якийсь прикласти. “А то  у многих возникает вопрос, с чего бы это вдруг меня так понесло!!!»  - написала у соціальній мережі народний депутат.

Правда, вже вранці 27 лютого Анжеліка Лабунська сповістила, що не спала цілу ніч, а вдень вона вже проголосувала за уряд на чолі із Арсенієм Яценюком. Жодних пояснень про причини виходу із фракції БЮТ та інших нюансів того Анжеліка Лабунська у «Фейсбуці» не написала, натомість відзначила, що “замовкає, але на час, бо цілісність країни дорожча”. Останнє повідомлення на сторінці Анжеліки Лабунської у «Фейсбуку» від її імені було датоване 27-им лютого, у якому народний депутат у черговий раз піддала критиці діяльність Свободи (мабуть — партії?). Та раптом у вівторок сторінка Анжеліки Лабунської суттєво змінилася — з неї зникли абсолютно всі записи за останні роки, крім кількох привітань із днем народження у 2013 році. Сама Анжеліка Лабунська тут же повідомила, що в ніч на вівторок її сторінку було зламано і видалено всі записи.

Нині ми не будемо розбиратися хто і чому зламав сторінку нашого народного депутата, залишимо їй самій цю можливість. Відзначимо тільки, що коли буде її воля, то можемо частково допомогти у відновленні інформаційного наповнення сторінки, адже  якраз напередодні зробили скрін-шоти (тобто електронні копії) всіх останніх висловлювань Анжеліки Лабунської, висловлених нею у «Фейсбуці». Відзначимо одразу, що до зламу сторінки ми жодним чином не причетні.

Наостанок звернемо увагу ще на один момент, який відбувся перед зламом соціальної сторінки нашого народного депутата. У понеділок у Житомирі відбулося представлення нового губернатора Житомирської області, яким призначено свободівця Сидора Кізіна. На цьому офіційному заході була присутня і Анжеліка Лабунська, яка навіть дала коментар з цього приводу обласному телебаченню. Серед іншого Анжеліка Лабунська закликала відставити партійне з’ясування, незадоволення і взагалі — забути старе і просто допомогти працювати новій владі...

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини