Із п’ятниці у Бердичеві рахуватимуть пільговиків
Сьогодні 11 серпня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
top news photography

Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Із п’ятниці у Бердичеві рахуватимуть пільговиків
Автор: Соломія Комиз   
16.05.2013 16:35

Рішення про це прийнято на засіданні виконавчого комітету. Підставою для його прийняття стали вимоги законодавства, котрі регулюють порядок відшкодування перевізникам компенсацій за проїзд у громадському транспорті людей пільгових категорій.

Саме тому, у період із 17 по 21 травня у Бердичеві відбуватиметься дослідження пасажиропотоку на громадському транспорті. Саме ці дні для обстеження обрані не закономірно: охоплять і вихідні, і робочі дні, що дасть підстави для встановлення об’єктивної картини. Дослідження проводитимуть спеціально для цього уповноважені працівники виконкому, перевіряючи абсолютно кожен автобус, який рухається на громадських маршрутах у Бердичеві. Після цього буде виведено середній коефіцієнт співвідношення платних та безплатних пасажирів, який, у подальшому, ляже в основу розрахунків держави із перевізниками.

Відзначимо, що подібні обстеження відбуваються двічі на рік. Втім, чи є від них особливий зиск, то ще питання. Справа у тому, що яким би не був коефіцієнт співвідношення пасажирів,  він у жодному разі не повинен перевищувати середньообласний. Якщо буде перевищення, вищестоящі організації все одно братимуть до уваги ситуацію, яка спостерігається в середньому на Житомирщині. Та і якби тільки у цьому була проблема. Суть у тому, що навіть за таких обставин держава не надто поспішає розраховуватися із перевізниками. До того ж, робить це далеко не у повному обсязі. 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини