Народний депутат подарував Бердичеву пожежну машину

Поділіться публікацією з іншими

pic_3483_1Кожен день роботи рятувальника – це випробування на професіоналізм, перевірка міцності та сили духу. Щодня доводиться бути відважним та рішучим, ризикуючи власним життям, рятувати інших. Тому і вважається ця професія однією з найпочесніших.
З нагоди Дня рятувальника України, мужніх та сміливих працівників рятувальної служби Бердичева привітали в парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка. Віршами, піснями та танцями розважали винуватців свята та гостей.
Завітали на урочистий захід, щоб привітати рятувальників, міський голова Василь Мазур, народний депутат Олександр Ревега, пастор помісної православної церкви християн Євангельської віри «Вефіль» – Юрій Волошин. Міський голова відзначив грамотами рятувальників та побажав міцного здоров’я, поваги від людей та матеріальної підтримки всіх органів влади.
Народний депутат Олександр Ревега вручив рятувальникам подяки з грошовими преміями за вагомий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захист життя і здоров’я, майна від пожеж, досягнення високих показників в службовій діяльності та з нагоди професійного свята. «Бажаю надійного плеча товариша та Божого благословення», – побажав Олександр Ревега.
Пастор церкви «Вефіль» розповів про важливий подарунок для Бердичева – пожежну машину «Сканія». Півроку тому до Бердичева завітала з місією SAM-help делегація зі Швеції. Відбулась зустріч делегації з пастором, який підтримує зв’язки з християнами Швеції, з міським головою та Олександром Ревегою. Внаслідок співпраці зі шведами дійшли згоди щодо передачі пожежної машини в подарунок для міста Бердичева. Розмитнення та всі супутні витрати взяв на себе Благодійний фонд Олександра Ревеги, щоб громада міста отримала в подарунок чудову пожежну машину європейського зразка.
«На жаль, нині важка економічна ситуація в державі. Тому потреба в нашому місті є в пожежних машинах, у «швидкій» та в соціальному транспорті. І завдяки нашій співпраці з міською владою та церквою нам вдалося досягти такого результату. Так повинно бути. Ми маємо працювати разом. Насамперед, це для громади міста, для наших людей», – зауважив народний депутат Олександр Ревега.
Новий пожежний автомобіль «Сканія» обладнаний необхідним у роботі рятувальників начинням та вже готовий до експлуатації. Документи та ключі з рук в руки народний депутат вручив Ігорю Шевчуку – начальнику Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Житомирській області.

Інна Солодка

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *