Чергова зустріч народного депутата України Олександра Ревеги з виборцями у Бердичеві пройшла насичено та продуктивно. Загалом на особистий прийом громадян прийшло понад сорок мешканців міста і району. Про це він розповів на своїй сторінці у Фейсбуку.
«Як не прикро констатувати, але вкотре найбільше питань, з якими зверталися люди, стосувалися можливості надання матеріальної допомоги. Переважно – через тяжкі форми хвороб. Та були і звернення з приводу надання правової допомоги, не одна скарга на дії виконавчої служби і без дієвість правоохоронних органів, прохання впливу на сусідів у багатоповерхівці і Козятинську залізницю, яка вже кілька років не може встановити світильники та пішохідному мосту у районі вокзалу і заасфальтувати підходи до нього, продовження третього маршруту автобуса у Бердичеві до Мирного. Зверталися навіть з особистими проханнями: на зразок того, щоб вплинути на колишнього чоловіка, який не пускає у спільну хату або допомогти вилікувати сина від алкоголізму. Приємно, що серед більшості прохань знайшлися і ті, хто прийшов просто за порадою або ж поділитися новинами із життя з часу останньої зустрічі», – розповідає Олександр Ревега.
Хоч, формально, час прийому був встановлений «від і до», але прийняв Олександр Ревега всіх, хто до нього звернувся у цей день, працював до останнього відвідувача.

Поділіться цікавинкою з іншими