Нардеп Олександр Ревега: “До надання субсидій треба підходити по-новому”

Поділіться публікацією з іншими

dsc_0243Реформа децентралізації — найголовніша у нашій державі. Про це народний депутат України Олександр Ревега (фракція “Блок Петра Порошенка “Солідарність”) заявив у п’ятницю в ефірі телеканалу “Рада”, підводячи підсумки пленарного тижня у парламенті.
Зокрема, у четвер Верхована Рада прийняла кілька законопроектів (як у першому читанні, так і в цілому), спрямованих на удосконалення механізму створення об’єднаних громад та збільшення їх бюджетних надходжень. “Хочу, щоб приклад цього тижня був на майбутнє. Бо, як ніколи, Верховна Рада працювала без різних ексцесів, було прийнято багато законопроектів, і для наших людей, і для нашої держави”, відзначив Олександр Ревега.
Водночас, відповідаючи на питання журналістів з приводу майбутнього початку опалювального сезону та готовності до нього усіх служб, Олександр Ревега висловив переконання, що держава має й надалі продовжувати практику субсидування населення, але необхідно змінити підходи у цьому напрямку. “Уряд зобов’язаний забезпечити підготовку до опалювального сезону. Я б підійшов до надання субсидій по-новому: частину виділяти коштами, а частину направляв би на утеплення їхніх будинків. Це у майбутньому дало б економію коштів і для самих громадян, і для держави”, – каже Олександр Ревега.
Стосовно перспектив прийняття державного бюджету та його основних показників, Олександр Ревега певен, що найголовніше — аби бюджет був поданий вчасно, щоб не довелося знову приймати його поспіхом під Новий рік. “А ми повинні працювати для того, щоб зростала наша економіка, а з нею — бюджет нашої держави. Необхідно приймати відповідні закони, щоб інвестор не боявся вкладати кошти, створював нові робочі місця. І значну частину таких законів, спрямованих на дерегуляцію бізнесу, парламент вже прийняв”, – висловив позицію Олександр Ревега.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *