На Житомирщині жінка зарубала чоловіка сокирою

Поділіться публікацією з іншими

5469efa482ead97594994fc50feb173aБердичівський міськрайонний суд засудив до дев’яти з половиною років жінку, яка кількома ударами сокири вбила свого співмешканця. Жінка свою вину визнала лише частково, каже — захищалася.
Криваві події розгорнулися у святковий вечір Старого нового року. Чоловік повернувся додому, начебто, п’яний і почав чіплятися до жінки. Схопив штахетину, якою вона розпалювала грубку і хотів вдарити. Потім чоловік сів на табуретку на кухні, опустивши голову. Цим жінка і скористалася. Схопивши сокиру, вона кілька разів вдарила нею співмешканця по голові та шиї. Смерть чоловіка настала майже миттєво, настільки несумісними із життям були отримані ним ушкодження.
Молодиця спочатку заперечувала, що це сама вона вбила чоловіка, говорила — невідомі особи. Та потім, під тиском доказів, змушена була визнати, що таки вона — вбивця, але тільки з метою самозахисту. Справедливості заради слід відзначити, що при судово-токсикологічному дослідженні крові небіжчика, у його організмі було виявлено етиловий спирт в концентрації 2,74 проміле. Дана концентрація у живих осіб на час настання смерті відповідала б сильному ступеню алкогольного сп’яніння.
Правда, і сама вбивця теж була не тверезою, про що свідчать результати відповідних експертиз. Більше того, у даний час у жінки виявлено клінічні ознаки розладу особистості та поведінки, зумовлені вживанням алкогольних напоїв. Однак, вищевказані зміни зі сторони психіки молодиці не досягають ступеню психічного захворювання.
Зваживши на всі докази, пом’якшуючі та обтяжуючі обставини, Бердичівський суд визнав жінку винною у навмисному вбивстві і призначив їй покарання у вигляді дев’яти з половиною років позбавлення волі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *