На Житомирщині матір у судовому порядку зобов’язали платити рідній дитині аліменти

Поділіться публікацією з іншими

alimentЗа позовом Новоград-Волинської місцевої прокуратури в інтересах малолітнього судом прийнято рішення про позбавлення матері батьківських прав та стягнення з неї щомісячних аліментів до досягнення дитиною повноліття.
Установлено, що жителька Баранівського району ніде не працює, веде аморальний спосіб життя, зловживає алкоголем, схильна до бродяжництва та, народивши четверте дитя, написала заяву про влаштування його до обласного спеціалізованого будинку дитини у м. Новоград-Волинський.
Однак, за рік перебування на повному державному утриманні у дитбудинку, горе-мати свого сина, 17.11.2014 року народження, жодного разу не відвідала. Зважаючи на це, виконавчий комітет Полянківської сільської ради звернувся до прокуратури з проханням захистити інтереси малолітнього.
Це вже четверта дитина, щодо якої 38-річну жінку позбавлено батьківських прав.
Додатково. Відповідно до ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», прокурор здійснює представництво в суді інтересів громадянина у випадках, якщо така особа не спроможна самостійно захистити свої порушені чи оспорювані права або реалізувати процесуальні повноваження через недосягнення повноліття, недієздатність або обмежену дієздатність, а законні представники або органи, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси такої особи, не здійснюють або неналежним чином здійснюють її захист.
Прес-служба прокуратури Житомирської області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *