На Бердичівщині стало простіше зареєструвати громадське об’єднання

Поділіться публікацією з іншими

12345Мін’юст прийняв наказ від 17.06.16 р. № 1717/5 “Про введення пілотного проекту в сфері державної реєстрації громадських формувань”.
Впроваджується пілотний проект – місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офіс забезпечуватиме прийняття та видачу документів при держреєстрації громадських формувань. Важливо, що нові функції, які отримає центр, дадуть змогу мешканцям Бердичівського району реєструвати громадські організації без статусу юридичної особи на місці.
З середини липня подати документи про реєстрацію громадських об’єднань можна буде не лише до Житомирського обласного управління юстиції, а й до Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що працює за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола 9, тел. (04143) 4 14 42.
Наразі вже проведено навчання працівників місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою належного виконання останніми функцій з прийняття та видачі документів під час реєстрації громадських формувань, а також буде забезпечено доступ працівників до програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Сікорська О.А.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *