Фото з офіційного сайту ФЛАУ

У Луцьку завершилися змагання з легкої атлетики, які відбувалися у рамках 13-ої Всеукраїнської олімпіади.
Для бердичівських спортсменів, як і для багатьох інших, вони стали першим літнім стартом сезону. Тож, здавалося, очікувати високих результатів від них було не варто. Виявилося — дарма.
У секторі стрибків у довжину очікувано, тріумфував Владислав Мазур. Однак, відвертою приємною несподіванкою став результат бердичівлянина — 8,06 метра: довжина, яка досі була непідкореною Владиславу. Та не меншою несподіванкою стала ще одна дисципліна, у якій Мазур вирішив спробувати свої сили. Нагадаємо, ще зовсім нещодавно бердичівлянин надзвичайно успішно виступав у секторі для стрибків у висоту. Та з часом перекваліфікувався на “низинні” стрибки і вже встиг, навіть, взяти участь у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбувався у березні цього року у Бєлграді.
І от — чергова новація. У Луцьку Владислав Мазур, окрім стрибків у довжину, у складі збірної Житомирської області взяв участь також у фіналі чоловічого естафетного бігу 4х100 метрів. Збірна Житомирщини (Владислав Мазур, Ростислав Шелесько, В’ячеслав Шульга та Артем Левченко) фінішувала шостою.
Не обійшлося без медалей бердичівлян і у секторі для стрибків у висоту. Тут Віктор Лонський, стрибнувши на 210 см, завоював срібло. У Олександра Бараннікова — четвертий результат (2 метри).
Тренує всіх названих бердичівських спортсменів Ігор Лонський.
Відзначимо, що змагання у Луцьку були головним етапом відбору на Всесвітню Літню Універсіаду-2017, яка 19-30 серпня відбудеться у Тайбеї.

Поділіться цікавинкою з іншими