На календарі – «1 вересня» – День знань. А, отже – початок нового навчального року. І сьогодні за шкільні парти сіли майже вісім з половиною тисяч бердичівських дітлахів, з них – 968 першокласників.
На урочистих лінійках в школах міста з посмішками та квітами вітали першачків, майбутніх випускників, учнів та вчителів. Бердичівські школи є беззаперечними лідерами освіти не тільки на Житомирщині – чимало з них входять до когорти найкращих навчальних закладів України. Величезна заслуга у цьому як вчителів, котрі дають неоціненний багаж знань нашим дітям, так і самих учнів – здобуті знання вони реалізовують на повну, перемагаючи у різноманітних конкурсах та олімпіадах національного рівня та досягають високих результатів під час зовнішнього незалежного оцінювання.
Привітав учнів та вчителів навчальних закладів міста з Днем знань і помічник народного депутата України Олександра Ревеги – Віталій Березовенко: «Цікаво було спостерігати сьогодні зранку за наймолодшими дітьми – першачками. Такі здивовані і схвильовані, в очікуванні чогось нового. Не менш цікаві – старші учні. Вони йшли до школи, як приречені на муки. Та ми – дорослі – знаємо, що школа – це початок нового, найважливішого етапу. Це – початок усього майбутнього життя. І від тих знань, які ви здобудете у школі, залежить ваше майбуття. Саме вам – будувати новий Бердичів, нову Україну. Тому бажаю учням успіху, батькам та вчителям – терпіння, а нашій державі – миру!».
До речі, за сприяння Олександра Ревеги дванадцята «Гвардійська» школа, де директором є кращий Вчитель року в Україні Наталія Пудрій, вже у найближчі дні отримає нові парти-трансформери для майже чотирьохсот учнів початкових класів. Так само, за підтримки народного депутата України, у цьому навчальному році школи міста будуть забезпечені мультимедійними дошками.