Лабунська боїться відставки, тому ігнорує інтереси людей?

Поділіться публікацією з іншими

Як повідомляють житомирські ЗМІ, чергове пленарне засідання сесії обласної ради знову переносять.
Нагадаємо, 31 березня цього року у роботі сесії обласної ради було оголошено перерву. Тоді голова обласної ради Анжеліка Лабунська заявила, що наступне пленарне засідання відбудеться за місяць, наприкінці квітня. 5 квітня на сайті обласної ради з’явилося розпорядження Анжеліки Лабунської про скликання сесії 28 квітня, але через кілька днів це розпорядження безслідно зникло. Натомість, з’явилося інше — про те, що друге пленарне засідання сесії відбудеться 19 травня.
Як повідомляли тоді житомирські ЗМІ, неофіційна причина перенесення сесії із квітня на травень — побоювання Анжеліки Лабунської щодо подальшого свого перебування на посаді голови обласної ради. “Голова обласної ради остерігається, що на сесії буде підніматися питання про її відставку. Відтак, намагаючись виграти час у переговорах із фракціями Анжеліка Лабунська переносить друге пленарне засідання на травень. Очевидно, що це буде у другій половині наступного місяця, оскільки на його початок припадає багато святкових днів. Нагадаємо, що на останній сесії облради 31 березня, голова фракції ВО «Свобода» Сидір Кізін емоційно висловився стосовно того, що в облраді формується нова більшість. Він нагадав, свободівці підтримали представницю «Батьківщини» Лабунську на посаду голови ради, аби в області не було узурпації влади. Того ж дня голови трьох фракцій «Свободи», «УКРОПу» та Радикальної партії зробили спільну заяву про те, що Анжеліка Лабунська грубо порушує регламент обласної ради. Саме на вмовляння представників цих партій Анжеліка Лабунська бере час, переносячи сесію обласної ради”, – йшлося в публікації Житомир.online.
І от стає відомо, що другого засідання сесії обласної ради 19 травня не буде. За попередніми даними, його переносять на 31 травня, хоча офіційного розпорядження про це на сайті обласної ради поки немає.
Очевидно, що скликати чи не скликати сесію обласної ради — це право голови обласної ради, як і її право домовлятися про те, аби не втратити посаду (цікаво тільки, якою ціною?). Але як за політичними кулуарними «торгами» ігнорувати інтереси людей, всієї області, зрештою? Нагадаємо, вже другий місяць депутати обласної ради через переноси сесій Анжелікою Лабунською не можуть прийняти кілька рішень, вкрай важливих для економічного розвитку області. У тому числі – Програму розвитку агропромислового комплексу області на 2016–2020 роки…

Вже коли цей матеріал було опубліковано на нашому ресурсі, на сайті Житомир.online з’явилася інформація про те, що сесія обласної ради може відбутися таки у заплановані строки, 19 травня. У цьому журналістів Житомир.online запевнили у прес-службі обласної ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *