Після перших матчів чвертьфіналів Кубка області з футболу інтрига стосовно того, хто продовжить похід за трофеєм, зберігалася чи не у єдиному двобої між “Поліссям” з Городниці та ФК “Бердичів”. Гостьова поразка бердичівлян 1:3 залишала їм, хоч і примарні, але — шанси на загальний успіх.
Та матч-відповідь між цими командами минулої суботи засвідчив, що амбіції стосовно завоювання першого у новому тисячолітті Кубка області городянам знову доведеться відкласти, принаймні, до наступного сезону: домашня поразка і в матчі-відповіді 0:3 і далі крокує “Полісся”.
Суперником поліщуком за вихід до фіналу стане новоград-волинський “Звягель”, який у матчі-відповіді був сильнішим за черняхівський “Технічний ліцей” – 1:0 (перший матч — 3:0).
Іншу пару півфіналістів склали “Полісся” зі Ставків (за сумою двох матчів обіграно “МАЛ” із загальним рахунком 7:0) та СК “Коростень”, який хоч і програв у суботу олевському “Поліссю” 1:2, але за рахунок домашньої перемоги у першому матчі (3:0) продовжує боротьбу за Кубок.

Поділіться цікавинкою з іншими