Минулої суботи відбулися перші ігри 1/8 фіналу Кубка Житомирської області з футболу. На цьому етапі в боротьбу вже вступили “старожили” житомирського футболу — команди вищої ліги, які звільнені від участі у попередньому етапі.
Особливих несподіванок перші матчі не принесли: фаворити, здебільшого, здобули впевнені перемоги. Зокрема, “Коростень” вдома обіграв “Дангард” з Тетерівки (2:0), з таким само рахунком олевське “Полісся” у домашньому поєдинку виграло у “Виру” зі Старої Чорториї, а черняхівський “Технічний ліцей” в гостях — у “Оріона” з Нової Борової. Практично забезпечили собі вихід до чвертьфіналу “Звягель”, який у гостях обіграв романівську “Зоря-Енергію” (4:1), і “Полісся” зі Ставків (колишнє село Леніно Радомишльського району) — гостьова перемога над овруцьким “Арсеналом-ДЛГ”.
А от у трьох матчах, де сильніших не виявилося, вся боротьба ще попереду: “Танкіст” з Новогуйвинського розійшовся миром з “Малом” (1:1), “Фортуна” – з “Поліссям” з Городниці (2:2), а “Авангард” – з ФК “Бердичів (1:1).
Матчі-відповіді 1/8 фіналу мають відбутися вже цієї суботи.

Поділіться цікавинкою з іншими