Корисна інформація
Сьогодні 09 жовтня 2014 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

ФОТОГРАФУЄМО БЕРДИЧІВ, БЕРДИЧІВЛЯН ТА ГОСТЕЙ МІСТА! ФОТОГРАФУЄМО СВОЮ РОДИНУ!
Автор: Administrator   
27.06.2013 12:01

ПРИНОСИМО, РОЗВІШУЄМО ТА ДАРУЄМО СВОЇ ФОТО! ПИШЕМО ПОБАЖАННЯ НА ЗВОРОТІ ФОТО! БЕРЕМО У ПОДАРУНОК ФОТО ІНШИХ!

«Бердичівська Фотосушка» – вільний виставковий проект з обміну фотографіями, що об’єднує людей, закоханих у фотографію і в місто Бердичів!

«Фотосушкою» організатори назвали цю народну виставку не випадково. Учасники «Бердичівської Фотосушки» приносять свої роботи, розвішують їх на білизняних мотузках і закріплюють яскравими різноколірними прищіпками. Також можна забрати будь-які вподобані роботи, а разом з ними – декілька добрих слів, забавне послання або просто ім’я фотографа, дбайливо написані на зворотному боці.

 
Бердичів бореться із сухотами
Автор: Г.В.Рибінська, міський позаштатний фтизіатр Бердичівської ЦМЛ   
03.04.2013 14:58

З 1995 року в Україні триває епідемія туберкульозу. Кожні 15 хвилин фіксується новий випадок захворювання. Щороку у світі реєструють близько 370 тис. хворих на сухоти і у близько 2-х млн. людей туберкульоз забирає життя. За кількістю випадків цієї недуги Україна стабільно займає 2 місце в Європі після Росії.

Найбільший рівень захворюваності на туберкульоз в Україні відзначається в Донецькій, Луганській, Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській областях. Житомирська область, за даними Центру медичної статистики МОЗ України, посідає 17 місце за рівнем захворюваності на туберкульоз (проти 19 місця в 2011 році).

 
Бердичів атакують воші
Автор: Ольга Протасевич, санітарний лікар   
22.02.2013 16:22

Сьогодні поговоримо про неприємних і небезпечних комах, що псують наше життя, наше здоров’я.

Поговоримо про педікульоз – вшивість. На жаль, в нашому цивілізованому суспільстві все ж трапляються випадки педікульозу. Навіть по телебаченню існує реклама відповідних профілактичних засобів. Про це захворювання люди говорять пошепки. Як правило, джерелом педікульозу є неохайне, захаращене житло, де люди не виконують правил особистої гігієни, утримують помешкання в антисанітарних умовах. Найчастіше, такі особи мають вади у поведінці і шкідливі звички.

 
Щоб грип не скосив, набираймося сил
Автор: О.М.Лесик, лікар   
14.02.2013 17:25

Грип - це дуже заразне вірусне захворювання з імовірністю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги.

Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу. Грип дуже легко передається повітряно-крапельним шляхом: коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого.

 
«Ні!» ВІЛ/Сніду
Автор: М.Березнюк, лікар-інфекціоніст   
01.12.2012 10:51

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З часу реєстрацій перших випадків ВІЛ багато чого вдалося зробити в плані профілактики, лікування СНІДу. Та попри всі намагання зупинити розповсюдження ВІЛ-інфекції, поки що зробити цього не вдалося. Люди продовжують вживати наркотики, вести безладне статеве життя. Ті, котрі вживали наркотики раніше, не знаючи про свій ВІЛ-статус, заражають інших. Є випадки, і не поодинокі, коли хворі перебувають на обліку, одружуються, виходять заміж при цьому не інформують своїх партнерів. Хоча зобов’язані це зробити, згідно закону. Адже, коли ми беремо людину на облік, вона підписує попередження, згідно якого зобов’язується інформувати статевого партнера про свій ВІЛ-статус, і людина має свідомо обирати: ризикувати своїм життя чи ні.

 
« ПершаПопередня123НаступнаОстання »

Сторінка 1 з 3
Ulti Clocks content
Psiholog

.


© 2012-2014 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини