Коні не винні: екс-головою Житомирської облради готове зацікавитися НАБУ

Поділіться публікацією з іншими
Фото зі сторінки А.В.Лабунської у мережі "Фейсбук"
Фото зі сторінки А.В.Лабунської у мережі “Фейсбук”

На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» екс-голова Житомирської облради, олігарх Анжеліка Лабунська розмістила пост з короткою тезою: “Чем больше я узнаю людей, тем больше мне нравятся лошади!”. Зображена Анжеліка Лабунська в оточенні табуна коней, поруч, в іншому пості — зображення, певно, самого конезаводу, де доглядають за тваринами.
Імовірно, що і коні, зображені на фото з головою обласної організації партії “Батьківщина”, і сам конезавод, належать безпосередньо Анжеліці Лабунській. Принаймні, таке судження можна зробити з самих фотографій, на який Анжеліка Лабунська не просто обнімається з кіньми, але й мало не цілує їхню морду. Як відомо, коні чужих для них людей до себе близько, та ще й для обіймів-цілунків, рідко коли підпустять.
Вартість скакунів, зображених на фото з Анжелікою Лабунською, є комерційною таємницею. Втім, аналіз пропозицій про продаж елітних жеребців та кобил свідчить, що їх вартість може розпочинатися від одного мільйона доларів США і досягати сорока мільйонів.
Нагадаємо, згідно поданої декларації про доходи за минулий рік у 2015 році Анжеліка Лабунська заробила 5 млн 402 тис 330,1 грн, що на 860 тисяч гривень, ніж у 2014 році. Банківських вкладів у Анжеліки Лабунської у 2015 році було, загалом, на суму у 72 млн 911 тис.грн (у 2014 р було 49 млн 761 тис. 992 грн). Відзначимо, що загальні активи, включаючи банківські вклади, у Анжеліки Лабунської, за два роки, доки в Україні триває, по суті, війна з російським окупантом, зросли майже удвічі. Зокрема, за 2013 рік Анделіка Лабунська заробила 2 мільйони 241 тисячу гривень, а у 2015 році — вже 5 млн 402 тис 330,1 грн. Два роки тому голова житомирської обласної “Батьківщини” мала на банківських рахунках “лише” 41 мільйон 795 тисяч гривень, у 2015 році — вже 72 млн 911 тис.грн.
Відтак, діяльністю пані Лабунської за вказаний період вже має зацікавитися Національне антикорупційне бюро України. Адже лише мінімальна вартість зображених на фото з головою житомирської “Батьківщини” коней (їх семеро) може становити від семи мільйонів доларів США, за нинішнім курсом валют — близько 182 мільйонів гривень. Тобто — удвічі більше коштів, аніж задекларовано Анжелікою Лабунською. При цьому, за два останні роки, протягом яких триває війна, екс-голова Житомирської обласної ради разом з членами своєї родини спромоглася ще придбати чотири престижних “Мерседеси”, вартість яких вимірюється мільйонами гривень, а також отримати у подарунок від невідомих загалу осіб кілька земельних ділянок.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *