Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 06 квітня 2015
Ви тут: ГоловнаНовиниВладаФільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 06 квітня 2015

3 квітня відзначив свій славний ювілей. Почесний громадянин міста, шановна людина, лікар-хірург Василь Іванович Припутницький. 

Людина, яка живе повноцінним життям, цікавиться успіхами колег, завжди усміхнений і бадьорий. Яку б роботу не виконував Василь Іванович, він робить її з душею. Його життя змістовне і повноцінне, життя, за яке ні йому ні його дітям і онукам не буде соромно. 

Шанованого ювіляра привітали міський голова Василь Мазур, заступник міського голови Валентина Адаменко, головний лікар ЦМЛ Лариса Бабікова, голова профспілкового комітету Юрій Печенюк, колектив хірургів лікарні, операційні сестри медичні та колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії для дорослих. А співочий колектив «Перлина» побажав «многие лета» ювіляру. 

Дякували за мудрість і професіоналізм, батьківську турботу, любов до життя, рідного міста та неньки - України. 

Опубліковано в Суспільство

У виставковій залі міського музею було відкрито персональну виставку учениці другого класу Бердичівської художньої школи Інни Августинської. Понад сотню чудових робіт, що тішать око різнобарв’ям яскравих фарб, юна художниця створила за три неповних місяця передостанньої чверті поточного навчального року. Твори вражають яскравим неповторним колоритом, різноманітністю жанрів, майстерним, майже віртуозним, виконанням в техніках графіки, акварельного та гуашевого живопису тощо… Але «ліпше один раз побачити..»

Винуватицю цієї урочистої події щиро вітали колеги-учні, педагоги мистецького закладу і особисто наставниця О.Д.Дем’янчук і директор та засновник «храму мистецтв» М.С.Яцюк.

Керівник Бердичівського міського музею П.С.Скавронський, після теплих привітань і побажань творчого довголіття, висловив своє сподівання і на подальшу співпрацю закладів культури, яке триває вже немало років…

Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка триватиме до середини квітня.

P.S. Ще до відкриття виставки, її відвідали учні двох других класів Бердичівської гімназії №2 і учні двох других та двох п’ятих класів Бердичівської ЗОШ №15, в якій, до речі, навчається і Інна Августинська  в 7-А класі. 

 

Опубліковано в Суспільство

Повернувшись додому з роботи, бердичівлянка Ірина Рудніцька, дружина міліціонера-учасника АТО, виявила у домоволодінні поповнені запаси води, нагодовану домашню живність, прибране подвір’я і скопану грядку для квітів. Донька повідомила: їх перевідував татків колега.

Житомирські міліціонери продовжують навідуватися у родини своїх колег, які нині несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції на сході держави. Літнім батькам і дружинам відряджених правоохоронців вони допомагають вирішити господарсько-побутові проблеми, а дітлахів завжди радують смачними гостинцями.

Дільничний інспектор Бердичівського міськвідділу міліції Леонід Мовчан дорогою на дільницю зазирнув до будинку, в якому проживає сім’я його товариша по службі Геннадія Рудніцького. На порозі його зустріла 12-річна донька міліціонера Карина, відмовивши, що мама на роботі, а в неї – непочатий край роботи.

Правоохоронець узявся допомогти дівчинці справитися з господарськими клопотами. Разом вони підготували ґрунт для висівання маминих квітів, прибралися на подвір’ї, нагодували домашню птицю, а наостанок Леонід Мовчан набрав води з  колодязя.

Після побаченого порядку у власному домоволодінні, здивованій мамі лишилося тільки радо сплеснути у долоні:

«Я дуже вдячна, що колеги мого чоловіка не залишають нас на самоті з нашими проблемами, - каже Ірина Рудніцька. - Бажаю усім їм – і тим, хто захищає мир у неспокійному краї, і тим, хто не забуває нас у скрутну годину, -   міцного здоров’я і нехай янгол-охоронець завжди оберігає їх!».

Сам дільничний Леонід Мовчан вважає таку допомогу не милосердною акцією, а виявом взаємної підтримки та готовності надати один одному посильну товариську допомогу. 

Опубліковано в Суспільство

Бердичівський Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб інформує:

у квітні стартують  он-лайн послуги.

Послуга «ОН-ЛАЙН-ВИТЯГ» дає можливість громадянам через мережу Інтернет отримати електронний витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

При цьому:

- для отримання витягу не потрібна реєстрація або використання ЕЦП;

- витяг формується автоматично в режимі «он-лайн» без участі реєстратора;

- «Он-лайн-витяг» надається без підпису реєстратора, але має юридичну силу;

- сплата за послугу проводиться он-лайн за допомогою платіжної картки, яка також виступає ідентифікатором особи;

- отримати «Он-лайн-витяг» можна одразу після сплати.

Типи «Он-лайн-витягів» аналогічні «паперовим», що надаються держреєстраторами.

Кожен «Он-лайн-витяг» має унікальні реквізити, за допомогою яких його можна перевірити та завантажити повторно.

Так само буде реалізована послуга «ОН-ЛАЙН-ДОВІДКА» - електронна довідка з ЄДР. Її відмінність – довідка міститиме інформацію лише про наявність або відсутність в ЄДР суб’єкта господарювання.

 

 

Опубліковано в Економіка

За минулі вихідні двоє жителів Бердичівщини заявили до міліції про шахрайства, пов’язані із електронними банківськими операціями. У результаті ошуканств з рахунків потерпілих знято більше 25 тисяч гривень. Правоохоронці встановлюють зловмисників.

У всіх випадках схема ошуканства пов’язана із обманом під час продажу товарів через Інтернет-сайти. Невідомий телефонує до потенційного продавця-покупця і під різними приводами дізнається усі реквізити банківської картки, необхідні нібито для переказу коштів. Довірливі потерпілі повідомили не лише номери рахунків, а й інші персональні відомості.

У результаті, замість отримання дизельного палива, 35-річний бердичівлянин позбувся 24 тисяч гривень. Подібний випадок стався і з 26-річним місцевим жителем, який збагатив шахрая майже на 1200 гривень. 

За всіма випадками розпочато кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Зловмисникам може загрожувати покарання як у вигляді штрафу, так і позбавлення волі до 8 років.

Водночас правоохоронці застерігають: ні за яких обставин не повідомляйте незнайомцям реквізити ваших банківських рахунків та інші персональні відомості. При покупках через Інтернет намагайтесь використовувати систему оплати товару після його фактичного прибуття. Також пам’ятайте, що жодної інформації про клієнтів та їх рахунки банківські працівники по телефону не збирають. Не збагачуйте шахраїв.

 

 

Бердичівський МВ УМВС 

України в Житомирській області

Опубліковано в Події

З нагоди святкування  Входу Господнього в Єрусалим, або як ще в народі кажуть Вербної неділі,  05 квітня 2015 року в православній церкві Бердичівської виправної колонії (№ 70), відбулося урочисте богослужіння яке проводив протоієрей Свято-Миколаївського  Собору м. Бердичева Зіновій Ромах.

В ході літургії священик розповів про традиції Православної Церкви, її найбільші свята, які припадають на весняну пору року, та про їх походження і значення для віруючих людей. Особлива увага була звернута на необхідність дотримання моральних цінностей, які пропагує християнство. 

Для Церкви немає безнадійно занепалих, немає невиправних. Потрібно каятися, усвідомити свої гріхи, відчути їх, бажати і прагнути, знайти істину. Немає гріхів, які Бог не міг би простити. Є люди, які не хочуть покаятися…», - каже священнослужитель.

Реабілітація і перевиховання засуджених є надзвичайно важливим завданням не лише для них самих, але і для суспільства в цілому. Адже щиро віруюча людина відчуває себе набагато впевненіше в суворій реальності. Релігія допомагає людині відчувати себе захищеним Богом від бід, хвороб та  неприємностей.

Опубліковано в Суспільство

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує мешканцям міста та району зміни до статті 771  «Кодексу України про адміністративне правопорушення», щодо відповідальності за своєвільне випалювання сухої рослинності або їх залишки : 

випалювання сухої природньої рослинності або її залишки без дозволу органів державного контролю по галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само, невжиття посадовими особами, які одержали дозвіл на випалювання сухої природної рослинності або її залишки, заходів щодо своєчасного її гасіння – тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від п’яти до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до70 неоподаткових мінімумів доходів громадян. 

Ті самі дії вчинені в межах території та об’єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою кладання штрафів на громадян від 10 до20  неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 70 до 100 неоподаткованих мінімумів  доходів громадян.

Тому шановні мешканці м. Бердичева та Бердичівського району задумайтесь чи варто порушуючи правила пожежної безпеки ризикувати власним життям та майном.

 

Опубліковано в Офіційно

Міліціонери м. Бердичева спільно з членами Клубу любителів спортивної рибалки «Золотий короп» виявили факт порушення правил рибальства. 

Під час обстеження річки Гнилоп’ять члени товариства «Золотий короп» впіймали нічного рибалку, в той час, коли молодик на човні причалив до берега та виявили в середині човна більше десятка риби. 

«Про дану подію ми відразу повідомили правоохоронцям. До їх приїзду члени клубу, які були разом зі мною просто з води витягнули дві рибальські сітки, що були дбайливо розставлені браконьєром», – розповідає голова правління Клубу любителів спортивної рибалки «Золотий короп» Валентин Демченко .

"Члени товариства поспіли вчасно, – каже т.в.о. начальника бердичівського МВ УМВС Олег Войтюк. – Сітки були тільки-но розставлені в річці, й риба до них ще не потрапила. Знаряддя незаконного вилову вилучено, відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства). Зловмиснику загрожує штраф у розмірі від 2 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Шановні громадяни! Правоохоронці нагадують, що у весняно-літній період заборонено перебування на річках, озерах та інших водоймищах маломірних суден промислового та кустарного виробництва, а також користування ними на водних об’єктах. Неприпустимою вважається й риболовля із застосуванням зброї, використанням електроструму, а також вибухових або отруйних речовин.

Окрім адміністративної відповідальності, що передбачена за порушення правил рибальства (ст. 85 КУпАП), за незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом законодавством передбачено також відповідальність кримінальну. Зокрема, ст.249 Кримінального кодексу України попереджає про сплату штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь та засобів промислу та всього здобутого у разі вчинення подібних дій особою, яка раніше була притягнута до відповідальності за аналогічні дії.

Опубліковано в Події

Підписатись

Likes usFollow us
« Квітень 2015 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Погода
Погода у Бердичеві

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

вологість:

тиск:

вітер:

Нашi контакти

  • Адреса: 13312, вул.Героїв України,17, м.Бердичів
  • Тел: 0(4143) 4-28-90; 0(96) 300-21-51
  • Факс:  0(4143) 4-28-90
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Website:  https://berdichivnews.com.ua