Фото зі сторінки Ігоря Романського у соціальній мережі Фейсбук

Це прямо випливає з його декларації за 2017 рік. Згідно даних виправленої електронної декларації голови фракції Радикальної партії у Житомирській обласній раді Ігоря Романського, опублікованої на сайті НАЗК, його сукупний дохід за минулий рік склав майже двісті тисяч гривень. З них, 182721 — заробітна плата, отримана Ігорем Романським на посаді начальника Територіального сервісного центру у Бердичеві. Ще понад сімнадцять тисяч гривень радикал заробив, продавши, певно, автомобільний причіп, який відсутній у його декларації за 2017 рік, на відміну від попередньої.
Водночас, як стало відомо нашим журналістам, у своїй декларації Ігор Романський приховав той факт, що у 2017 році він продав свій Volkswagen TOUAREG, заробивши при цьому суму у 185 тисяч гривень. Дані про цю угоду голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка у обласній раді не вніс і до відповідного розділу декларації “Видатки та правочини суб’єкта декларування”.
Відзначимо, що за подання завідомо недостовірних відомостей про майно (у тому числі — за не внесення цих даних до декларації) на суму 100-250 мінімальних заробітних плат (або 138 – 344 тисяч гривень), передбачено штраф у розмірі від 17 тис. до 42,5 тис. Грн..