0_ee72d_db33f69_LАпеляційний суд визнав незаконним і скасував розпорядження голови Чуднівської райдержадміністрації про надання в оренду земельних ділянок загальною площею 722 га землі вартістю майже 20 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
«Залишено у силі рішення суду першої інстанції про скасування розпорядження голови Чуднівської райдержадміністрації та визнання недійсними 22 договорів оренди земельних ділянок. Йдеться про те, що Чуднівська райдержадміністрація у грудні 2011 року, порушуючи вимоги земельного законодавства, без проведення нормативно-грошової оцінки передала жителю Одещини строком на 25 років зазначену площу землі вартістю 19,6 млн грн для створення фермерського господарства. Однак, приватна особа не мала наміру створювати господарство, натомість усі угіддя, розташовані на території 5 сільських рад, передала в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю. Завдяки принциповій позиції органів прокуратури припинено незаконну оренду 722 га землі», – йдеться у повідомленні прокуратури області.
Нагадаємо: у грудні 2011 року, коли видавалося вказане незаконне розпорядження, головою Чуднівської райдержадміністрації був Максим Самчик. Нині він є головою Бердичівської районної ради.
Прес-служба прокуратури Житомирської області