Голова Бердичівських журналістів пішов у відставку

Поділіться публікацією з іншими

VitberМинулого тижня голова Бердичівської міськрайонної організації національної спілки журналістів України Віталій Березовенко, який очолював це об’єднання з моменту створення, пішов у відставку. Свій крок Віталій Березовенко пояснив попередженням можливого конфлікту інтересів. Нагадаємо: Віталій Березовенко нещодавно обраний депутатом Бердичівської міської ради, є головою міської організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.
“У зв’язку з обранням депутатом Бердичівської міської ради та перебуванням у лавах політичної партії, що може спричинити конфлікт інтересів, стати перешкодою у належному виконанні обов’язків голови організації, виконанні завдань, передбачених статутом, для дотримання принципів діяльності організації, передбачених п.1.6 Статуту, повідомляю про складення повноважень голови організації”, – йдеться у заяві Віталія Березовенка.
Тимчасово, до проведення звітно-виборних зборів, обов’язки голови організації покладено на секретаря правління Павла Скавронського. Обрати нового керівника, як й інші органи управління, бердичівські журналісти планують вже цього понеділка.
Пункт1.6 Статуту Бердичівської міськрайонної організації НСЖУ говорить про те, що організація має бути незалежною у своїй статутній діяльності від органів державної влади та місцевого самоврядування, політичних партій та об’єднань, інших громадських організацій і творчих об’єднань. Відзначимо, що крім Віталія Березовенка, у складі правління міської організації НСЖУ досі перебуває, щонайменше два інших місцевих політики: Олексій Побережний — керівник “Свободи” (теж депутат міської ради) та Олександр Доманський (очільник “Народного Фронту”. Проте вони про складення повноважень не заявляли.

 

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *