mrd619-zkgeУ Бердичеві під час чергової сесії міської ради депутати затвердили Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста на 2017 рік. Одночасно із цією Програмою було затверджено і склад комісії з контролю за використанням коштів міського бюджету, що спрямовуються на виконання заходів Програми щодо утримання та ремонту елементів благоустрою міста Бердичева на 2017 рік.
Очолюватиме цю комісію заступник міського голови із питань житлово-комунального господарства Сергій Онофрійчук, а до її складу увійшли окремі фахівці підпорядкованого йому управління ЖКГ, а також начальник фінансового управління Алла Пацата. Фактично — кожен спеціаліст у своїй галузі, до посадових обов’язків якого входить прийняття відповідних рішень, у тому числі — у сфері контролю за виконанням заходів вказаної Програми.
Мав намір контролювати бюджетні кошти і депутат міської ради, голова міської організації “Батьківщини” Володимир Пономарчук. Про це він заявив під час засідання постійної депутатської профільної комісії і попросив включити його до складу названої комісії з контролю за використанням коштів міського бюджету, що спрямовуються на виконання заходів Програми щодо утримання та ремонту елементів благоустрою міста Бердичева на 2017 рік. Колеги Володимира Пономарчука по депутатському корпусу нічого не мали проти такого бажання і підтримали винесення відповідного проекту рішення на сесію міської ради.
Однак, вже на самій сесії лідер бердичівської “Батьківщини” оголосив, що відмовляється входити до складу названої комісії. Формальною причиною відмови Володимир Пономарчук назвав те, що жодна інша фракція не стала делегувати своїх представників у комісію.
Проте, сталося це після того, як міський голова Василь Мазур та його заступник Сергій Онофрійчук розповіли, чим саме займатиметься комісія і що входитиме до безпосередніх її обов’язків та повноважень. У тому числі — наголосили і на відповідальності. Адже перебування у складі названої комісії — не формальність: поставивши підпис під відповідним документом комісії її член бере на себе повну відповідальність за правильність і достовірність проведеного контролю.
Випадковість це чи закономірність — наразі невідомо. Проте, очевидним є той факт, що за час перебування Володимира Пономарчука на посаді заступника міського голови (до 2011 року) важко знайти особисто підписаний ним документ.

Поділіться цікавинкою з іншими