Генеральна прокуратура України оголосила про підозру судді Господарського суду України Артуру Ємельянову. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Артуру Ємельянову інкримінується незаконне втручання у систематизовану систему розподілу справ у часи правління Віктора Януковича. На момент оголошення підозри Генпрокуратура нарахувала понад сім тисяч подібних випадків.
Разом з тим, Артур Ємельянов, незважаючи на висунуту підозру, подав документи на участь у конкурсі у Верховний суд України.
Відзначимо, що у часи правління Віктора Януковича Артур Ємельянов був заступником голови Вищого господарського суду України. Після втечі колишнього Президента України Олександр Ємельянов повідомив, що йде в АТО. «Любляча людина з повагою ставиться до вибору свого партнера. Звичайно, моя кохана людина підтримала мене в рішенні піти на війну », – сказав він. Окремі поважні інтернет-видання повідомляють, що коханкою Артура Ємельянова є колишній народний депутат Анжеліка Лабунська. За їхніми даними, Ємельянов був змушений вступити в інтимні стосунки з Лабунською після перемоги революції для захисту від політичних репресій. Щоправда, сам Артур Ємельянов заперечує цей факт. “Я знаю Анжелу давно, нас пов’язують чесні стосунки чоловіка і жінки. Спроби зробити мене альфонсом або людиною, яка шукає захисту в обіймах сильної жінки – це мерзотна провокація, частина запущеної проти мене машини чорного піару”, – підкреслює суддя.