Фото з сайту ФЛАУ

У Кропивницькому завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Його, безумовно, можна назвати справжньою феєрією бердичівлян, які здобули два чемпіонських титули та бронзу.
У стрибках у довжину вже починаємо звикати до безумовних перемог підопічного тренера Ігоря Лонського — 20-річного Владислава Мазура. Щоправда, цього разу йому все ж спробував скласти конкуренцію Сергій Никифоров з Київщини. Хоча обидва спортсмени й показали однаковий результат у 7,92 м., але за додатковими показниками золото здобув саме бердичівлянин.
А у стрибках у висоту черговий новий рекорд встановив Віктор Лонський — син та підопічний Ігоря Лонського. Кілька тижнів тому Віктор стрибнув на 225 см, що було кращим досі результатом у кар’єрі 21-річного бердичівлянина. У Кропивницькому Лонському підкорилася нова висота — у 228 сантиметрів. Спробував Віктор виконати і норматив на чемпіонат світу у Лондоні, але 230 сантиметрів, як і два тижні тому, поки що — непідкорені ним.
Бронзу у цій же дисципліні здобув ще один бердичівлянин — Юрій Крімаренко (тренер Володимир Журавльов). Його результат — 220 см.

Поділіться цікавинкою з іншими