ДЮСШ та театр готують до відкриття у Бердичеві

Поділіться публікацією з іншими
Фото з сайту ЖОДА
Фото з сайту ЖОДА

Понад 12 мільйонів гривень торік отримав Бердичів із Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію у місті дитячо-юнацької спортивної школи ім.В.Лонського та театру. Виділенням цих коштів на соціально-важливі для Бердичева об’єкти займалися безпосередньо народний депутат України Олександр Ревега та голова облдержадміністрації Сергій Машковський. Ще понад чотири мільйони гривень на ці об’єкти було виділено із міського бюджету.
Завдяки цьому торік вдалося виконати значний обсяг робіт. Але передбаченого торік фінансування недостатньо, аби вже здати і ДЮСШ, і театр в експлуатацію. Треба ще не один мільйон гривень. Держава обіцяє підтримку бердичівлянам у цьому питанні, активну позицію зайняв народний депутат Олександр Ревега, який займається виділенням чергового “траншу” із Державного фонду регіонального розвитку на завершення реконструкції ДЮСШ та театру. “Для мене це принципово: Бердичів повинен мати і сучасну дитячо-юнацьку спортивну школу, і театр. Держава повинна брати у цьому найактивнішу участь”, – відзначає народний депутат Олександр Ревега
Минулого тижня пересвідчитися на власні очі як відбувається процес реконструкції до Бердичева завітав голова облдержадміністрації Сергій Машковський. Наразі у будівлі театру проведено комплекс заходів по заміні пошкодженої цегли, фундаменту будівлі та вогнезахисту дерев`яних конструкцій. У дитячо-юнацькій спортивній школі будівельно-оздоблювальні роботи, фактично, повністю закінчено. Залишилося обладнати спортзали інвентарем.
Нагадаємо, рішення реконструювати приміщення театру та спортшколи у Бердичеві було прийнято кілька років тому. Нині ДЮСШ ім.В.Лонського вже багато років знаходиться у непристосованому приміщенні дитячого садка. Тож, за ініціативи міського голови Василя Мазура виконком міської ради прийняв рішення перевести ДЮСШ у приміщення комунального кінотеатру, який, фактично, не працював (сам кінотеатр перевели у підпорядкування міського Палацу культури). Таким чином, “вбили” одразу двох “зайців”: юні спортсмени отримають нове сучасне приміщення для занять спортом (у самому центрі міста), а у звільненому ними приміщенні ДНЗ знову буде відкрито дитячий садок, яких нині місту катастрофічно не вистачає.
У театру доля більш плачевна. Це приміщення понад півтора десятки років знаходилося у користуванні районної влади, яка облаштувала там Будинок культури. Правда, коштів для хоча б підтримання будівлі у належному стані, районна влада практично не виділяла. Як наслідок, приміщення театру, яке має понад вікову історію, прийшло у аварійний стан. Для того, аби його відновити, довелося розібрати значну частину конструкцій і, фактично, будувати театр заново.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *