Два бердичівські ветерани відзначили 90-річні ювілеї

Поділіться публікацією з іншими

Не так багато серед нас лишилось учасників Другої Світової війни. Шануючи пам’ять про їх важку перемогу, ювілярів – учасників бойових дій, традиційно вітає народний депутат Олександр Ревега.
Цьогоріч у серпні одразу двоє жителів району зустріли своє 90-річчя. Спершу, 14 серпня – Степан Олександрович Польовий, житель селища Слободище. Народний депутат привітав ювіляра та подякував за здобуту перемогу, героїзм, нескореність духу, за мужність та відвагу, самовіддану працю по відбудові країни, патріотичне виховання молоді. Врушивши в подарунок квіти та теплу ковдру, Олександр Ревега побажав імениннику здоров’я, щастя та родинного затишку. Окремим побажанням стало прохання запросити в гості на 100-річчя.
Другим ювіляром 19 серпня став Володимир Сергійович Дмитрук, житель села Семенівка. Олександр Ревега щиро привітав іменинника, подякував за захист держави, за виборений мир, за трудові подвиги та виховання дітей в патріотичному дусі. Ветеран праці, учасник Другої Світової війни отримав в подарунок від народного депутата ювілейне видання «Кобзаря», квіти та, традиційно, ковдру. Сергій Володимирович неабияк полюбляє почитати, слідкує за новинами в пресі, і в свій поважний вік читає без окулярів. Любить у всьому порядок, цінує розум, має світлу пам’ять та міцний дух.
Огорнені піклуванням рідних, затишком та теплом рідного дому, ювіляри зустріли своє 90-річчя в колі люблячих дітей, онуків та правнуків.90-річчя PIC_2811

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *