Фото зі сторінки А.В.Лабунської у соціальній мережі Фейсбук

Доки немала частина бердичівських родин складала докупи копійчані крихти та раціонально розподіляла сімейний бюджет з тим, аби і на святковий стіл щось поставити, і родину з новим роком привітати, лідер житомирської “Батьківщини”, депутат обласної ради Анжеліка Лабунська, певно, над такими “дрібницями” й не замислювалася.
Напередодні Нового року пані ЛАВ отримала від свого чоловіка Віктора Барсука аж шість подарунків на загальну суму у понад сім мільйонів гривень. Це випливає із даних електронної декларації, які Анжеліка Лабунська оприлюднила 30 грудня. Зокрема, вона отримала “подарунки у негрошовій формі”, вартість яких становить 1 тис. 733 грн, 1 млн 629 тис. 636 грн, 4 5 млн 427 тис. 417 грн, 433 грн, 22 тис. 869 грн та 1 тис. 244 грн. Що саме подарував їй чоловік — у декларації не вказано.
Натомість, сама народна обраниця теж не поскупилася, хоч і виявилася не такою щедрою, як чоловік: накупила у “Житомирських ласощів” солодких подарунків на майже півмільйона гривень. Це, так само випливає із даних електронної декларації, оприлюдненої 22 грудня.