16 травня Бердичівська районна рада знову перерахувала фізичній особі-підприємцю Шелепі В.А. черговий “транш” у 4150 гривень як оплату послуг з висвітлення діяльності. Оплата цієї суми була здійснена на виконання Договору № від 18 квітня нинішнього року. Про це свідчать дані Єдиного веб-порталу використання публічних коштів.
Нагадаємо, протягом минулого року ФОП Шелепа В.А. за аналогічні послуги отримав із районного бюджету 40 тисяч гривень, які виплачувалися йому рівними частинами по 5 тисяч гривень протягом восьми місяців.
Приватний підприємець Шелепа В.А., він — же редактор газети “Діловий Бердичів”, він же — депутат Бердичівської міської ради, голова фракції “Батьківщина” Валерій Шелепа, відомий своєю безпринциповою позицією стосовно економії бюджетних коштів. Не раз виступав проти нераціонального, на його думку, використання коштів місцевого бюджету, у тому числі — щодо фінансування окремих підприємницьких структур за рахунок місцевого бюджету.
Втім, незважаючи на такі публічні заяви, голова фракції “Батьківщина” у міській раді Валерій Шелепа отримав з районного бюджету на розвиток власного бізнесу протягом року вже понад 44 тисячі гривень.

Поділіться цікавинкою з іншими