День Незалежності Бердичів святкував по-новому

Поділіться публікацією з іншими

На 25-річницю Дня Незалежності України в місті Бердичеві влаштували святкові заходи. Центр міста підготували до свята як належить. Вулиці перекрили, щоб люди могли вдосталь погуляти. Для діток розмістили надувне містечко з різноманітними розвагами. Дарували свою пісенну творчість місцеві колективи та зірки. Головним подарунком для бердичівлян від генерального спонсора урочистого заходу, народного депутата Олександра Ревеги, став вечірній концерт зірок української естради.
В особливий день для усієї країни в Бердичів завітали: переможець шоу «Голос країни» Іван Ганзера, фіналіст проекту Артем Кондратюк, співачка Мармелата, екс-солістка гурту «СМС» Даша Зеброва та співача АнгеліЯ – фіналістка національного відбору на Євробачення-2013 в Україні.
Піснями та драйвовими танцями вітали містян з Днем Незалежності зірки. Розігрівом були мелодійні пісні юної співачки Мармелати. Але головною зіркою свята став переможець шоу «Голос країни» Іван Ганзера. Він потішив слухачів не лише талановитим виконанням пісень, а й розповідями про своє босоноге дитинство в 90-ті роки. Відкритий та щирий, він зауважив, що його «продюсер» – це люди, яким подобається його творчість. Бердичівські слухачі вибухали оплесками, а його жартівливі українські пісні дарували посмішки та гарний настрій.
Не лишився поза увагою бердичівлян палкий виступ улюбленця прекрасної статі, фіналіста проекту «Голос країни», Артема Кондратюка. Красень Артем щораз заворожував проникливим виконанням власних пісень. Далі співала Даша Зеброва.
Останньою на сцені з яскравим виступом з’явилась фіналістка національного відбору на Євробачення-2013 – співачка АнгеліЯ.
Глядачі слухали, підспівували та аплодували. А зовсім юні малята попід сценою невтомно танцювали. Кожен зі сцени почув щось своє, кожен вподобав свою пісню. Такий концерт став новим для Бердичева. В День Незалежності України жителі міста могли познайомитись з творчістю сучасних зірок-початківців української естради – молодих і талановитих .PIC_2996 PIC_3028 PIC_3040 PIC_3054 PIC_3081 PIC_3088

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *