“Да здравствует Родина наша святая, Россия — великая наша страна!”, – голова фракції “Батьківщина” у Бердичеві

Поділіться публікацією з іншими
Фото зі сторінки Валерія Шелепи у Фейсбук
Фото зі сторінки Валерія Шелепи у Фейсбук

Шокуюче за цинізмом відео розмістив на своїй сторінці у Фейсбук голова фракції “Батьківщина” у міській раді, член контрольно-ревізійної комісії обласної організації “Батьківщина” Валерій Шелепа.
Депутат поширив відеоролик із віршем російського поета Едуарда Зейналова. У цьому творі, який супроводжується відеокадрами другої світової війни та суцільно із георгіївськими стрічками, автор доносить росіянам думку про їхню величність, непереможність і формує у свідомості приналежність до нації, у якої Європа “стирає пил із взуття”. Закінчується відеоролик демонстрацією герба Росії із закликом: “Да здравствует Родина наша святая, Россия — великая наша страна!”.
Якою була мета поширення такого відео, наразі невідомо. Втім, очевидно: розміщення, по суті — антиукраїнського, ролика у час, коли на фронтах Донбасу українці гинуть від рук російського агресора, є, щонайменше, підозрілим і цинічним. Очевидно, що цим всерйоз мають зайнятися представники правоохоронних органів, насамперед — СБУ. Можна було б “списати” таке поширення вказаного ролику на випадковість (не ту кнопку натиснув) чи злам його сторінки. Але це відео — досі на сторінці Валерія Шелепи, його вже уподобали десять осіб, окремі — почали поширювати на власних сторінках. Крім того, у подальші дні на сторінці депутата у Фейсбук з’явилося чимало нових публікацій, тому ні про який злам сторінки мова не може йти.
Відзначимо, що Валерій Шелепа, який позиціонує себе патріотом України, — виходець із Луганщини, у Бердичеві проживає ще з минулого століття. На Луганщині у нього залишився рідний брат, який, м’яко кажучи, не схвалює дій української влади по відношенню до Донбасу та його мешканців. Принаймні, про це свідчить переписка між братами дворічної давнини, розміщена на тій само сторінці у Фейсбук. Правда, в останні два роки брати між собою публічно не спілкувалися.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *