Минулих вихідних у чемпіонаті Житомирщини з футболу відбулися ігри передостаннього туру. І хоча до визначення чемпіона ще не дійшло, зате визначилися головні невдахи змагань.
Тепер вже остаточно можна говорити, що гегемонія СК “Коростень” у чемпіонаті області офіційно закінчилася. Те, що коростенці цього року не будуть фаворитами у боротьбі за золото, стало очевидним ще після першого кола. Але юридично це було оформлено минулої суботи: СК “Коростень” зіграв останній матч чемпіонату, при цьому — надто не вдало, поступившись у Андрушівці місцевій “Фортуні” 2:3. Наразі торішній чемпіон посідає третю сходинку у турнірній таблиці, але має таку ж само кількість очок, як і земляки із “Мала”. Проте, у “Мала” є ще дві гри у запасі, тож, імовірно, СК “Коростень” цього сезону може залишитися взагалі без медалей.
Вперше за свою двадцятилітню історію залишає (принаймні — за спортивним принципом так має бути) вищу лігу чемпіонату Житомирщини торішній бронзовий призер чемпіонату СК “Бердичів”. Городяни у звітному турі були декласовані у Гранітному місцевим “Будівельником” – поразка 1:5, яка не залишила бердичівлянам навіть теоретичних шансів для того, аби піднятися з останнього місця турнірної таблиці. Ну, а в третьому матчі турі у новоград-волинському дербі “Звягель” вщент розбив “Авангард” 5:0 і убезпечив себе від якихось несподіванок у заключному турі. Таким чином, внизу турнірної таблиці у “Бердичева” – 9 очок, у “Фортуни” – 14, у “Звягеля” – 15.
Що ж стосується майбутнього чемпіона, то головні фаворити звітний тур пропускали. Тож, все визначиться у заключних поєдинках. Наразі, єдина боротьба ведеться між двома “Поліссями” – зі Ставків, у яких 31 очко, та з Городниці, яке має 32 очка і гру у запасі.
Проведення останнього туру, згідно календаря, заплановано на суботу, 28 жовтня.