Бердичівський монастир Босих Кармелітів визнано найзагадковішим в Україні

Поділіться публікацією з іншими
Фото з сайту http://kartagoroda.com.ua
Фото з сайту http://kartagoroda.com.ua

Троє мандрівників зробили інтерактивну Google-карту із найкрасивішими, цікавими, і загадковими місцями України. На карту нанесені і 8 пам’яток архітектури, які знаходяться у Житомирській області, з них дві — на Бердичівщині.
Про це повідомляють на сайті видання «Новое время».
«Карта складається з трьох шарів: місця, архітектура, і заходи. «Місця» включає в себе найгарніші і невідомі широкій аудиторії природні об’єкти: водоспади, ландшафти, каньйони, занедбані міста. Гід по замках України знаходиться на шарі «Архітектура». Тут зібрані популярні і не дуже, замки, бастіони, фортеці, палаци і музеї. «Заходи» – містить відмітки про зустрічі, концерти, фестивалі з датами і посиланнями для організації своєї поїздки», – зазначається у повідомленні.
Розробники карти пропонують мандрівникам на Бердичівщині відвідати хатинку на річці у селі Старий Солотвин Бердичівського району, а також шедевр польського бароко – Римо-Католицьку церкву і монастир Босих Кармелітів у Бердичеві.
Нагадаємо, нині на території Кляштора Босих Кармелітів, де знаходиться монастир, тривають ремонтно-реставраційні роботи: торік тут раптово обвалилася одна із зовнішніх стін бердичівської фортеці. Причина руйнації стіни — банальна. Їй, як і самій фортеці, вже кілька століть.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *