Бердичівські депутати відмовляються допомагати АТОшникам

Поділіться публікацією з іншими

6845_729x547У вівторок, 26 січня, у Бердичеві відбудеться вже сьоме засідання 2-ї сесії міської ради. На ній депутати планують, врешті, затвердити бюджет міста на поточний рік, а також низку програм розвитку. У тому числі – Програму соціального захисту окремих категорій громадян на 2016-2020 роки.
У цій Програмі передбачено виділення із міського бюджету фінансової підтримки міським організація інвалідів і ветеранів. Подібна практика у Бердичеві є усталеною і повторюється з року в рік.
Втім, нові депутати міської ради вирішили цього року допомагати не всім. Принаймні, за словами голови бюджетної комісії Станіслава Лужанського (Патріотична партія), озвученими ним під час засідання погоджувальної ради у п’ятницю, із проекту відповідного рішення міської ради слід вилучити пункти, які передбачають надання фінансової підтримки міській організації Червоного Хреста та Спілці учасників АТО Бердичева і Бердичівського району. Так само, як і слід переглянути доцільність бюджетної допомоги міській раді ветеранів.
Чи у всіх депутатів Бердичівської міської ради така позиція, і чи справді вони вважають, що герої, які на фронтах як другої Світової війни, так і нинішньої Визвольної війни проти російського окупанта не шкодували ні свого здоров’я, ні життя, не заслуговують на підтримку бердичівської громади, дізнаємося у вівторок — під час голосування у сесійній залі.

 

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *