Бердичівська «Батьківщина» про загрози з боку їх лідера Лабунської: «Олігархи наступають»

Поділіться публікацією з іншими

Вже понад півроку зал засідань Бердичівського міськрайонного суду є ареною битви за честь і ділову репутацію олігарха, політичного діяча Анжеліки Лабунської. Через своїх представників із підконтрольної їй юридичної столичної фірми Анжеліка Лабунська намагається через суд покарати мешканця Беричева, вчителя-пенсіонера з мізерною пенсією Валентина Ганоля, за його думки про роль Анжеліки Лабунської у політичному житті як країни, так і Бердичева.
Олігарх, колишня народний депутат України, донедавна – голова Житомирської обласної ради, а нині – голова житомирської обласної організації партії «Батьківщина» Анжеліка Лабунська вимагає від суду стягнути з бердичівлянина п’ятдесят тисяч гривень. Ще стільки ж «білосердчена» хоче стягнути з редакції газети «Бердичівський погляд», яка опублікувала бачення Валентина Ганоля.
Що прикметно: Анжеліка Лабунська «образилася і відчула шкоду своїй репутації» не за самі факти, викладені у публікації Валентина Ганоля, а за саркастичний стиль, у якому написаний матеріал, що випливає зі змісту самої позовної заяви.
Наразі у справі тривають ряд експертиз, у тому числі – лінгвістична. Тож, основні баталії у цьому процесі – ще попереду. Проте, вже зараз очевидно, що навіть у самому оточенні Анжеліки Лабунської вбачають у подібних судових позовах загрозу побудови в Україні олігархічно-поліцейської держави.
Зокрема, голова фракції «Батьківщина» у Бердичівській міській раді Валерій Шелепа, коментуючи судові позови політиків до пересічних громадян з приводу висловлення ними своїх думок, наприкінці минулого тижня відзначив наступне. «Вперше в українській історії та юриспруденції за поширення недостовірної, на думку олігарха, інформації буде нести відповідальність звичайний українець. Раніше українці посміхалися від успіхів російської юриспруденції, де за критичні слова на адресу влади в інтернет можна легко заробити термін або величезний штраф. Тепер прийшов час карати за критику влади в Україні. Уважно стежте за судовим процесом в Бердичеві. Саме тут, в маленькому повітовому містечку, відпрацьовується новий етап в Україні технології побудови олігархічно-поліцейської держави. Коли маленького українця карають сотнею тисяч гривень за те, що він посмів вголос, захищаючи своє право дихати чистим повітрям, звинуватити олігарха в участі в бізнес-схемах і корупції. …Олігархи наступають. Корумповані тварі садять до в’язниць патріотів, розкрадають країну, зробили половину жителів України жебраками, а тепер ще хочуть зробити так, щоб народ мовчки дивився на всі їх злочини і боявся відкрити рот. …Олігарх-депутат захотів «крові» маленького українця, який не хоче здихати мовчки? Він її отримає, головне щоб не вдавився», – пише Валерій Шелепа на своєму сайті «Бердичів.піз».
Нагадаємо, згідно поданої декларації про доходи за минулий рік у 2015 році Анжеліка Лабунська заробила 5 млн 402 тис 330,1 грн, що на 860 тисяч гривень, ніж у 2014 році. Банківських вкладів у Анжеліки Лабунської у 2015 році було, загалом, на суму у 72 млн 911 тис.грн (у 2014 р було 49 млн 761 тис. 992 грн). Відзначимо, що загальні активи, включаючи банківські вклади, у Анжеліки Лабунської, за два роки, доки в Україні триває, по суті, війна з російським окупантом, зросли майже удвічі. Зокрема, за 2013 рік Анделіка Лабунська заробила 2 мільйони 241 тисячу гривень, а у 2015 році — вже 5 млн 402 тис 330,1 грн. Два роки тому голова житомирської обласної “Батьківщини” мала на банківських рахунках “лише” 41 мільйон 795 тисяч гривень, у 2015 році — вже 72 млн 911 тис.грн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *