Тріумфально для бердичівлян завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. І молодші), який відбувався у Харкові.
Традиційно, медалі наші земляки здобули у стрибках у висоту. Так, чемпіоном України у цій дисципліні з результатом 189 см став Роман Петрук (тренер Сергій Шеремет), а бронзу здобув вихованець Олександра Михальченка Андрій Налімов, який підкорив однакову з чемпіоном висоту, але за більшої кількості спроб. Денис Колбутовський (тренер Ігор Лонський) з результатом 165 см став тринадцятим, а Володимир Савіцький (тренер Сергій Шеремет) замкнув турнірну таблицю, показавши шістнадцятий результат — 160 см.
Підопічна тренерів Олександра Гаврилюка та Юрія Кузика Олександра Поліщук у своєму фінальному забігу на 1500 метрів фінішувала з сьомим результатом (5:49.44), але загалом у турнірній таблиці, за підсумками обох забігів, посіла вісімнадцяте місце. Так само сьомою була Олександра і у своєму фінальному забігу на 800 метрів (3:02.77), але загалом у неї останнє, тридцять друге місце.
Артем Гамоцький (тренер Олександр Гаврилюк) показав другий результат у фінальному забігу на 800 метрів серед юнаків, але загальне підсумкове місце у нього — десяте місце серед 28 спортсменів.
Віктор Кравчук (тренер Олександр Михальченко) показав четвертий результат (23.90) у бігу на 200 метрів, а Крістіна Новачрук (тренер Сергій Шеремет) у цій же дисципліні серед дівчат фінішувала з сімнадцятим результатом (27.90). Ще одна підопічна Олександра Гаврилюка – Алла Крамар — показала сорок перший результат (29.14). Крім того, Крістіна Новарчук стала десятою у бігу на 400 метрів (1:02.29), а Алла Крамар у бігу на 100 метрів показала двадцятий результат (13.93).