Бердичівляни виходять на старт чемпіонату Європи у Голландії

Поділіться публікацією з іншими

У Амстердамі набирає обертів чемпіонат Європи з легкої атлетики. Нагадаємо, участь у чемпіонаті цього року беруть двоє бердичівських спортсменів — Юлія Олішевська та Юрій Крімаренко.
Саме Юлія першою з бердичівлян вийде на європейський старт. Чемпіонка Європи-2012 з бігу у естафеті 4х400 метрів у четвер вийде на свою коронну дистанцію. Перший півфінальний забіг у цій дисципліні заплановано провести у вечірній програмі змагань близько 17.35 год за європейським часом. Фінал у бігу на 400 метрів серед жінок пройде у п’ятницю. Крім того, запланована участь Юлії Олішевської і в жіночій естафеті 4х400 метрів (півфінал — у суботу, 9 липня, фінал — у неділю, 10 липня).
Тоді ж, 9 липня, спробує пробитися крізь сито кваліфікації до фіналу чемпіонату Європи у стрибках у висоту і Юрій Крімаренко. Фінал чоловічих стрибків у висоту пройде у неділю. Відзначимо, що для дворазового учасника Олімпійських ігор Юрія Крімаренка чемпіонат Європи є останньою можливістю здобути путівку на третю у житті Олімпіаду. Тоді, як Юлія Олішевська вже здобула другу поспіль олімпійську ліцензію.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *