Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення позбавити російську збірну срібної медалі, яку вона завоювала на Олімпійських іграх-2012 у Лондоні у жіночій естафеті 4х400 метрів. Причиною такого рішення стали виявлені сліди допінгу у однієї з росіянок, які знайшли після кількох повторних досліджень.
У зв’язку з цим, срібну медаль у цій легкоатлетичній дисципліні вручать команді Ямайки, яка тоді прибігла третьою, а бронзу — збірній України, яка у Лондоні у 2012 році фінішувала четвертою.
Нагадаємо, на Олімпійських Іграх-2012 до складу жіночої естафетної команди України 4х400 метрів входила і бердичівлянка Юлія Олішевська, котра й мала бігти дистанцію у фіналі. Однак, в останній момент тренери збірної змінили своє рішення і на бігові доріжки фіналу Олімпіади вийшла команда у складі Ольги Земляк, Ганни Ярощук, Наталії Пигиди та Аліни Логвиненко. Саме ці чотири спортсменки і отримають бронзові медалі Лондонської Олімпіади, оскільки, за рішенням МОК, нагороди вручаються лише тим спорстменам, які брали безпосередню участь у фінальних забігах.

Поділіться цікавинкою з іншими