У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики, який став головним стартом в країні перед чемпіонатом Європи, що вже у липні відбудеться в Амстердамі.
Маємо констатувати, що хоча бердичівляни доволі успішно виступили у Луцьку, але виконати норматив для поїздки на континентальну першість змогла тільки Юлія Олішевська. Втім час для потрапляння до складу збірної України у інших бердичівлян (зокрема – висотників) ще залишається.
Зокрема, срібну нагороду у бігу на 400 метрів здобула наша Юлія Олішевська, яка із результатом 51.70 сек. фініншувала другою після Ольги Бібік. При цьому, Юлія виконала норматив не лише для поїздки на чемпіонат Європи, але й на Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро, якими можуть стати вже другими поспіль у кар’єрі Олішевської.
Срібло і бронзу везуть додому бердичівські стрибуни. На другу сходинку із результатом 223 см. піднявся Олександр Баранніков, трьома сантиметрами йому поступився Юрій Крімаренко, у якого — бронза. Обох наших висотників бердичівляни зможуть побачити у рідних стінах вже у суботу на традиційному Міжнародному турнірі “Меморіал Віталія Лонського”.
У стрибках у довжину у нашого Владислава Мазура — четвертий результат (7,91м.), а у стрибках у висоту серед жінок Наталія Гапчук фінішувала дванадцятою, стрибнувши на 170 сантиметрів.

Поділіться цікавинкою з іншими